The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priit
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 70

    #151
    Re: The Well: ESTpätrik

    Keda sa sooviksid HU turnal oma esimeseks vastaseks?
    Keda sa ei sooviks esimeseks vastaseks?
    Ennusta näiteks esinelik?

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #152
      Re: The Well: ESTpätrik

      Algselt postitas Priit
      Keda sa sooviksid HU turnal oma esimeseks vastaseks?
      Keda sa ei sooviks esimeseks vastaseks?
      Ennusta näiteks esinelik?
      1) sind
      2) durri
      1) Estpatrick ja siis 3 teist mängijat

      Comment

      • Priit
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 70

        #153
        Re: The Well: ESTpätrik

        mul oleks täpselt samad vastused, viimane natuke varieeruv
        3) Estpatrick ja teised 3 suvalist luckboxi

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #154
          Re: The Well: ESTpätrik

          Algselt postitas Priit
          mul oleks täpselt samad vastused, viimane natuke varieeruv
          3) Estpatrick ja teised 3 suvalist luckboxi
          mõistad kuidas asjad käivad

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #155
            Re: The Well: ESTpätrik

            1.Kui sa tiksusid oma 300$ bankrolliga, mis sind motiveeris jätkama, palju sa mõtlesid teeniks 10.000.-$/ kuus mõtteid, uus opel, tsikkel ja reisid?

            1.Kui sa hetkel tiksud oma 30K$ bankrolliga, palju sa mõtled 50K$+/kuus mõtteid, bahama-aruba-jamaika-oma jahiga mõtteid?

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #156
              Re: The Well: ESTpätrik

              Kes võidab valimised?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: The Well: ESTpätrik

                Suurim sisse - ja väljamakse (dollarites), mille oled teinud?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #158
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Algselt postitas alaska
                  1.Kui sa tiksusid oma 300$ bankrolliga, mis sind motiveeris jätkama, palju sa mõtlesid teeniks 10.000.-$/ kuus mõtteid, uus opel, tsikkel ja reisid?

                  2.Kui sa hetkel tiksud oma 30K$ bankrolliga, palju sa mõtled 50K$+/kuus mõtteid, bahama-aruba-jamaika-oma jahiga mõtteid?
                  Väga huvitavad küsimused

                  1. esiteks esimene takistus tuli mul alles 1,3k br juures millest ei tahtnud kuidagi üle saada, teine verstapost oli 4k mille piiri ületasin korduvalt enne kui järgnes jälle sujuv tõus. mul oli tõsine plaan hakata elukutseliseks suht esimestest kuudest peale, sest olen alati huvi tundnud matemaatiliste trikiga ülesannete ja kaardimängude peale. olen isegi viljandimaakonna noorte meister olnud peastarvutamises, seega see mäng paelus kohe. olen ka üsna distsiplineeritud (armastan puzzlesid ja sarnaseid asju) seega oli algus õsna kerge mulle. teenimise mõtted olid pigem kogumispõhised, tol ajal olin väga kokkuhoidlik ja ainuke eesmärk oli saada aina kõrgematele panustele mängima mitte cashout, tegin üldse oma esimese cash oudi kui br oli 4k mäletamistmööda ja summaks oli 300-400$ kui õigesti mäletan. seega väga opelite peale otseselt ei mõelnud.

                  2. Ei mõtle 50k kuude peale, tean et kui vaeva näha siis need ükskord ka tulevad kui mitte see aasta, siis järgmine aasta. kariibidele tiksuma minemise peale mõtlen juba ammu, ka jahid meeldivad - oleksin peaaegu merekooli astunud, kõik katsedki sai sooritatud. plaan on pigem kuhugi saarele pigem baar osta, mis sobiks minu hobidega rohkem.

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #159
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Algselt postitas Helmps
                    Kes võidab valimised?
                    ei teagi et valmisised tulevad, kuid ilmselt keegi kes kandideerib

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #160
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas ranka
                      Suurim sisse - ja väljamakse (dollarites), mille oled teinud?

                      sissemakset pole otseselt kunagi teinud, olen liigutanud raha erinevate saitide vahel ja kui neid ka sissemakseteks lugeda siis 400$ swanki paar kuud tagasi. väljakanne vist 8k$ igatahes veits üle 100k eegu oli sel ajal ja siis mootorratta ostmiseks.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #161
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Millal Pärnu jooma tuled Leitsiga? ;D

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #162
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          lambist tuli selline küsimus pähe, et kas kasiino mänge ka oled mängid kunagi ja palju nendel suurim võit/kaotus on olnud?
                          mõtlen siis just slot/rulett/videpokker e. siis need kus masinal eelis.

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #163
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Millal Pärnu jooma tuled Leitsiga? ;D
                            see kuu kindlasti mitte, mais on mul aega ilmselt, siis ootan kutset

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #164
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas Helmps
                              lambist tuli selline küsimus pähe, et kas kasiino mänge ka oled mängid kunagi ja palju nendel suurim võit/kaotus on olnud?
                              mõtlen siis just slot/rulett/videpokker e. siis need kus masinal eelis.
                              esimest korda mängisin vist viimasel Riia tripil, ranka maksis mu eest ja olen suht kindel et me ei võitnud, kuid see ei olnud ka eesmärk. järgmine kord teen mina rankale gämblimise välja, nii see elu käib.

                              räägiti et olin 5k eeku punasele pannud ju siis oli nii, ma mäletan ainult et olin heateril ja sitaks chipse ja panin 5 hunnikut, polnud õrna aimugi palju seal oli, ise pakun et ~100 latti

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #165
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                räägiti et olin 5k eeku punasele pannud ju siis oli nii
                                Kas sa võitsid selle panuse või hävisid. Vasta ise või keegi kes mäletab ;D

                                Comment

                                Working...