The Well: ESTpätrik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #166
    Re: The Well: ESTpätrik

    Algselt postitas Tarmonator
    Kas sa võitsid selle panuse või hävisid. Vasta ise või keegi kes mäletab ;D
    kaotasin

    Comment

    • QKulgur
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 484

      #167
      Re: The Well: ESTpätrik

      kuidas kuu algus on läinud pokkeris ja mis bemm leitsil on?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #168
        Re: The Well: ESTpätrik

        Algselt postitas QKulgur
        kuidas kuu algus on läinud pokkeris ja mis bemm leitsil on?
        leitsil on 530 diisel 2003 aasta vist, 5 ukseline.

        kuu algus on hästi alanud, mänginud olen väga vähe aga +2k$

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #169
          Re: The Well: ESTpätrik

          Kuna nl/pl10 6max 6petliku video teed?

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #170
            Re: The Well: ESTpätrik

            Algselt postitas K2snakas
            Kuna nl/pl10 6max 6petliku video teed?
            nagu on olemas juba.
            http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,951.0.html

            jälgi seda topicut:
            http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,945.0.html

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #171
              Re: The Well: ESTpätrik

              Algselt postitas ESTPatrick
              sry my bad!:S

              Comment

              • CTXrix
                Grinder
                • Oct 2008
                • 689

                #172
                Re: The Well: ESTpätrik

                Viska palun üles pildid oma autost, tsiklist, setupist ja köögist.

                Comment

                • goldec

                  #173
                  Re: The Well: ESTpätrik

                  Palju rattaga sisse oled saanud ka ilma tuulekaitseta? :D

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #174
                    Re: The Well: ESTpätrik

                    Palun viimase aja enda meelest kõige geniaalsemalt mängitud käsi koos seletusega.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #175
                      Re: The Well: ESTpätrik

                      Algselt postitas CTXrix
                      Viska palun üles pildid oma autost, tsiklist, setupist ja köögist.
                      autost pole ise pilti teinud, aga auto24 kasutades on mul täpselt sama, aga roheline:
                      http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                      tsiklit pole veel poest ära toonud, kuid järgmise kahe nädala jooksul toon
                      Triumph Speed Triple 1050 on muidu ja näeb välja täpselt selline:


                      setupist on foorumisse kunagi postitatud:
                      http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,488.30.html

                      köögist ei ole ka pilti kunagi teinud ja kui teen kunagi siis panen üles, kuid nõud on 95% ajast pestud ja hunnik prügikotte ootab väljaviimist pidevalt

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #176
                        Re: The Well: ESTpätrik

                        Algselt postitas goldec
                        Palju rattaga sisse oled saanud ka ilma tuulekaitseta? :D
                        pole veel kätte saanud, kuid tellisin tuulekaitse ära, kui see on juba peale pandud siis ei hakka seda ära kruvima enam, kui ei siis testin järgi millalgi

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #177
                          Re: The Well: ESTpätrik

                          tsikkel on nii kuum raisk, unreal

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #178
                            Re: The Well: ESTpätrik

                            Algselt postitas lenC
                            Palun viimase aja enda meelest kõige geniaalsemalt mängitud käsi koos seletusega.
                            endale meeldis käsi, mille ma postitasin ka "Yes" threadi.

                            PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP ($99.85)
                            unreal kavalus (CO) ($317.50)
                            Button ($233.75)
                            SB ($200)
                            BB ($242.30)
                            UTG ($22.55)

                            Preflop: unreal kavalus is CO with 9, 8
                            1 fold, MP calls $2, unreal kavalus calls $2, Button bets $10, 3 folds, unreal kavalus calls $8

                            Flop: ($25) 9, 9, 5 (2 players)
                            unreal kavalus checks, Button bets $16, unreal kavalus calls $16

                            Turn: ($57) 2 (2 players)
                            unreal kavalus bets $2, Button raises to $56, unreal kavalus calls $54

                            River: ($169) 6 (2 players)
                            unreal kavalus bets $2, Button raises to $151.75 (All-In), unreal kavalus calls $149.75

                            Total pot: $472.50 | Rake: $3

                            Results:
                            Button had K, J (one pair, nines).
                            unreal kavalus had 9, 8 (three of a kind, nines).
                            Outcome: unreal kavalus won $469.50


                            kuna regular oli kergelt agro, siis valisin imeliku joone, et vastast segadusse ajada. selle joone valiku vastu olen ise sattunud ja samamoodi kinni maksnud. seega tol hetkel tuli tunne, et see peaks sobima, kuna selline lähenemine ajab vastased segadusse ja niikui ta peaks mind callima on ta hand value nähtaval. Minu betting viitab, et mul on semitugev või pigem nõrk käsi millega tahan odavat SD, miks peaksin kolmikuga riveris 2$ panema 170$ potti kui mitte selleks, et näha odavat SD ja seetõttu vastane paneb mu keskmise poketi peale või flopatud 2 paari peale ja ta teab et ma ei saa nende kätega tegelikult väga tihti callida kui just täielik station ei ole, mis ma natukene tegelikult olen.

                            Comment

                            • goldec

                              #179
                              Re: The Well: ESTpätrik

                              Algselt postitas ESTPatrick
                              pole veel kätte saanud, kuid tellisin tuulekaitse ära, kui see on juba peale pandud siis ei hakka seda ära kruvima enam, kui ei siis testin järgi millalgi
                              Ma mõtlesin, et ammu käes juba :O
                              Päris kaua läheb ikka.

                              Aga noh, ega seda väikest junni eriliseks tuulekaitseks lugeda saagi. :D

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #180
                                Re: The Well: ESTpätrik

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                ...viljandimaakonna noorte meister olnud peastarvutamises...
                                Eh, ma ise olin 4. või 5. klassis eestis 8. kohal, nüüd lihtsalt maakonna meister olnud (kuigi see aasta kaotasin tiitli).

                                Comment

                                Working...