Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #361
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Ma näen seda oluliselt suuremaks minemas kui 1k dol per BtC. Sinnani välja, mil USA valitsus seda raha terrorismiga hakkab seostama ja selle kasutamise kuritegevuseks muudab. Vahepeal muidugi peab hind korrigeeruma, seda varsti.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #362
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Cashisin täna suure portsu bitcoine rahaks, kuigi tahaks veel gämblida.
      Mängule ei suuda enam keskenduda, vahin ainult bitcoini hinda. Haigelt addicting tegevus, saan vist lõpuks aru, miks kauplejatel/traderitel nii pingeline elu on :D

      Bitstampis oli täna +36% päev.
      Selle kohta öeldakse, et kui taksojuhid (ülekantud tähenduses) hakkavad ostma või sellest rääkima, siis on oodata mulli lõhkemist

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #363
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Starsi lotos oli ka eestlastel eile hea päev:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #364
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          wow, maunzz peaks siit foorumist vist olema kah

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #365
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            mõlemad on

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #366
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              ma hittisin $75k freerollilt 2nd place ja $3750

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #367
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                Ma näen seda oluliselt suuremaks minemas kui 1k dol per BtC. Sinnani välja, mil USA valitsus seda raha terrorismiga hakkab seostama ja selle kasutamise kuritegevuseks muudab. Vahepeal muidugi peab hind korrigeeruma, seda varsti.
                Ma ise arvan sama. Olen üsnagi kindel, et 1.jan 2014 on hind vähemalt 1500$/BtC

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #368
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Ma ise arvan sama. Olen üsnagi kindel, et 1.jan 2014 on hind vähemalt 1500$/BtC
                  Millele sellise väite puhul tugined? Niisama teelehtede pealt ennustades oleks võinud ju ka 2008. aastal vabalt arvata, et majandus tõuseb endiselt edasi ning Eesti on varsti 5 rikkaima riigi hulgas, kui senist ajalugu arvesse võtta, aga reaalsus oli hoopis teine.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #369
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Ostke ostke õhku.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #370
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Absurdne, et millegi hind saab nelja aastaga tõusta poolelt sendilt 600+ dollarini, kusjuures müüdava "kauba" hulk aina kasvab.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #371
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Absurdne, et millegi hind saab nelja aastaga tõusta poolelt sendilt 600+ dollarini, kusjuures müüdava "kauba" hulk aina kasvab.
                        asi ongi selles, et selle kauba kogus on selgelt ennustatav ja lõpuks on ka lõpphulk täpselt teada, mitte nagu föderaalpankadega mis ise otsustavad palju ujuurde tekitavad.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #372
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Praeguseks ajaks on loodud umbes 12 miljonit Bitcoini ning võimalik on veel luua 21 miljonit.

                          Ma ei saa aru, et kas peale seda saab netist ruum otsa vms.?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #373
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Praeguseks ajaks on loodud umbes 12 miljonit Bitcoini ning võimalik on veel luua 21 miljonit.

                            Ma ei saa aru, et kas peale seda saab netist ruum otsa vms.?
                            no ole hea ja loe siis veidi teooriat misasi see bitcoin on ja kuidas toimib jms. wikipedia jms asjad abiks.

                            matemaatlinie algoritm millega bitcoine genereeritakse läheb järjest keerulisemaks ja lõppeb lõpuks teatud arvusumma juures.. võta umbes nagu 8bitine infojadaga saad sa defineerida ainult 256 tähekoodi jne.. samamoodi on ka bitcoini algoritmile lõpplik hulk defineeritud.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #374
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Norme kasutatud naastrehve müüa 205/65/15 mõõtu ?

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #375
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                head e-sigareti sooviks osta. soovitusi? lisaks vedelike soovitusi plz.
                                raido vist käib foorumis pigema harva.

                                Comment

                                Working...