Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #376
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Keegi tokipoiss siit foorumist?
    Läheneb micros vaikselt FTle

    Comment

    • Romka
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1544

      #377
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
      head e-sigareti sooviks osta. soovitusi? lisaks vedelike soovitusi plz.
      raido vist käib foorumis pigema harva.


      Soovitan kasutaja teha ja seal teemas ringi vaadata. Hinna suhtes Tallinna üks mõistlikuimaid vendi ja müüüb ainult kvaliteetseid asju, alati abivalmis aitamisel ja teab väga palju nendest. Küsi seal teemas täpsemalt või võta Spezzi endaga PM'is ühendust.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #378
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #379
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas Romka Vaata postitust
          enamvähem :D:D:D

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #380
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Millised sngd oleks parimad (väikseima variatsiooniga) T$ läbimängimiseks, eeldades et tegemist cashi mängijaga? Ei ole suur turniirisõber.
            Kokku umbes 700 T$.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #381
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Fast50-d on suht mugavad nende rahaks tegemisel.

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #382
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!



                rulliprodele ka midagi, kes siin mõtlesid igast süsteeme välja

                Comment

                • MartinGarcia
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 517

                  #383
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                  http://www.husng.com/content/ryan-xs...ning-blackjack

                  rulliprodele ka midagi, kes siin mõtlesid igast süsteeme välja
                  BJ jutt ju ? Või mida mõtlesid ?

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #384
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    sama bs ikka ju :D

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #385
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      BJ BS mis vahet sel on

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #386
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Kuna detsembris arvatavasti vaja vuntse ajada siis midagi mõistlikku . Poes on lihtsalt ogara hinnaga need.

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #387
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Kilde delfist


                          Üks lipnikust toidulaojuhataja (keskealine üleajateenija) jäi vahele sellega, et oli laoriiulites olevatele lihakonservidele põhjadesse augud lõiganud, need tühjaks söönud ja tühjad plekkpurgid kastidesse tagasi ladunud - et pealtpoolt nagu kõik korras. Paar kasti tundusid inventeerijatele liiga kerged olevat ja hakati neid siis lähemalt vaatama. See mees läks sõjaväetribunali alla ja sai paar aastat distsiplinaarpataljoni.


                          "Usutavad lood. Ainult ühte ei suuda ma uskuda: et lipnik (praapor) vargusega vahele jäi ja dispatti läks. Praaporid olid kõige vilunumad vargad. Muidugi veel uskumatum oleks praapor-toidulaojuhataja, kes EI varastanud.

                          Kui mulle kodumaalt midagi saadeti, käis praapor (kes tõele au andes vahel ka minule head-paremat jagas) nagu haige lammas kannul - ega minu saadetises ometi midagi alkohoolset leidunud? Vana Tallinn oli tema unelmate tipp. Kord otsustasin praaporit narrida ja ütlesin, et oli küll staarõi talinat, aga panime poistega juba nahka. Tulemuseks oli sõnadevalang, kus arvati, et minu ema võinuks enne hundikutsika sünnitada kui minusuguse fašisti, et minu isa pidanuks koos oma železnõi krestiga mullas mädanema, et selline elajas ja südametu inimene nagu mina poleks ilmavalgust näinud.

                          Kui ma aga ütlesin, et tegin nalja ja näitasin pudelikaela, siis vaatas praapor sügavalt silma ja ütles: "Ma teadsin, et sa oled parim sõber! Lausa vend! Sinu vanemad võivad sinu üle rõõmu tunda!"

                          "Jah, aga papaaša teenis mul ikkagi Saksa sõjaväes..." kostsin mina.

                          "Teenis kus teenis. Sõjaaeg oli. Kõike juhtus. Vala välja, sõbrake!"" vastab teine.

                          Comment

                          • sm112
                            Grinder
                            • Jun 2009
                            • 776

                            #388
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Kuna detsembris arvatavasti vaja vuntse ajada siis midagi mõistlikku . Poes on lihtsalt ogara hinnaga need.

                            http://www.chilli.ee/vaata-pakkumist...ewsletter_link
                            Hiljuti oli kuskil artikkel analoogse pakkumise kohta - need ei pruugi olla originaalid, vaid kuskil hiinas vms järgi tehtud. Mis on liiga odav, et olla originaal, tavaliselt seda ei olegi.

                            Edit. http://www.tarbija24.ee/2579368/vaut...uus-voltskaupa
                            Last edited by sm112; 20.11.13, 17:53.

                            Comment

                            • Ballahollic
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 388

                              #389
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              õüöäöõüö Kui mitu tundi grindida väsib kael ära, mingi kaelatoed on ka olemas vms? :D Mingid kindlasti on, aga midagi soovitada oskab keegi?

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #390
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                                õüöäöõüö Kui mitu tundi grindida väsib kael ära, mingi kaelatoed on ka olemas vms? :D Mingid kindlasti on, aga midagi soovitada oskab keegi?
                                Kaelatoega office chairid on olemas, endale ka varsti vaatama midagi.

                                Comment

                                Working...