Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MartinGarcia
    Grinder
    • Nov 2009
    • 517

    #511
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Pange werewolfi kirja nüüd.
    Ei taha !

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #512
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #513
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Windows > Start > Run ja kirjuta lahtrisse CMD.

        Avanevas COMMAND PROMPT aknas kirjuta ping foorum.pokkeriprod.com. Mida ütleb see? Kas ping töötab või on request timed out? Kui on request timed out, siis proovi ka ping www.radicenter.eu. Kas ka seal request timed out?

        Seda proovi siis selles masinas/olukorras kui leht ei avane.

        EDIT: Lisaks kui foorum ei avane võiksid öelda, kas www.pokkeriprod.com avaneb. Nii saan viga debugida. Kas on serveri, foorumi või domeeni põhine.

        EDIT2: eemaldasin ka kaks IP bänni, mis võisid konflikte põhjustada. Eks anna teada kui probleem ei ole lahenenud.
        www.pokkeriprod.com sama jama. Mõni üksik click vahepeal töötab ilusti siis jälle lagg peal.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #514
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          http://www.ohtuleht.ee/555382

          Keegi on liiga palju Gta-d peland.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #515
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Wow, kurb vaadata, kuidas rong läheb. Kui kerge/raske seda ltc-d osta on ja millised feed seal on jne? Because ei viitsi ise praegu väga pikalt googeldada.
            Näed läkski rong ära :D Epic tõus nädalaga. Endal oli plaan sõbraga soetada eelmine reede aga väga ootamatult kargas Saksamaa reis peale ja jäi ära. Nüüd tulen tagasi ja sõber ütles, et: p***i küll. Tsekkasin graphi ja oleks planeeritud 200 eur sisse lükanud oleks päris normal kasum nädalaga kukkunud.



            All Time:

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #516
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Ostke muidugi, hea investeering (Y)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #517
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                Ostke muidugi, hea investeering (Y)
                irooniaga ütlesid?

                Muidu üks tegelane ostis eile 10 M euro eest LTC-sid rofl.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #518
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Solid results oriented short-term mõtlemine ITT.
                  Last edited by qbj0hn; 28.11.13, 15:29. Põhjus: kui juba randomid linke viskavad, et uha sinna plekki sisse siis asi on perses, esimene reegel

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #519
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Solid results oriented short-term mõtlemine ITT.
                    wtf.. Mis linkidest sa räägid?

                    Lol egas ei käse kellegil investeerida ju, vaid lihtsalt postitan seisu.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #520
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Thinly veiled siiski.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #521
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        btw. Dr Methilt uus toode väljas: http://mrmine.com/

                        Kukkuge nolama

                        Quest 1 on selline, et oleks vaja et keegi regaks läbi selle lingi: http://mrmine.com/index.php?r=176465211713856513095

                        Olge head, kes pole veel mängu alustanud siis alustage siit :)
                        Last edited by VisaHing; 28.11.13, 15:37.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #522
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Ostke muidugi, hea investeering (Y)
                          Ega tegemist ei pea olema investeerimisega vaid lühiajalise kauplemisega. Tahtsin ise ka paar päeva tagasi peale saada, sest arvasin, et meediakära toob palju huvi, aga ei saanud ka raha peale, ostmine tüütult keeruline. Praeguse hinnaga ei julge enam peale minna.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #523
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Solid results oriented short-term mõtlemine ITT.
                            Kauplemine pole selles mõttes nagu pokker. Palju teenitaksegi raha selliste short-term olukordade pealt.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #524
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Saan aru jah, ega ise ka essugi ei jaga, aga ega ot random strati põhjal ka vast asjad ei käi.
                              Aaa, ei viitsi rohkem kiibitseda, carry on.

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #525
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                btw. Dr Methilt uus toode väljas: http://mrmine.com/

                                Kukkuge nolama

                                Quest 1 on selline, et oleks vaja et keegi regaks läbi selle lingi: http://mrmine.com/index.php?r=176465211713856513095

                                Olge head, kes pole veel mängu alustanud siis alustage siit :)
                                ja järgmine võiks alustada siit: http://mrmine.com/index.php?r=9019110011713856606644

                                Comment

                                Working...