Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!
Ma näen seda oluliselt suuremaks minemas kui 1k dol per BtC. Sinnani välja, mil USA valitsus seda raha terrorismiga hakkab seostama ja selle kasutamise kuritegevuseks muudab. Vahepeal muidugi peab hind korrigeeruma, seda varsti.
Ma näen seda oluliselt suuremaks minemas kui 1k dol per BtC. Sinnani välja, mil USA valitsus seda raha terrorismiga hakkab seostama ja selle kasutamise kuritegevuseks muudab. Vahepeal muidugi peab hind korrigeeruma, seda varsti.
TC
Comment