Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #76
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    1k Post :O


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    nsfw

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #77
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      Urmas Ott oli kunagi see, kelle "raudade" vahele ei oleks tahtnud jääda.
      See oli enne PP aega.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #78
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        1k Post :O


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        nsfw

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        ole hea mees ja lase oma nimi ka ära vahetada.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #79
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          See oli enne PP aega.
          jep. tegelt on teema ka väheke teine. vaatasin mõnda aega tagasi Oti "teletutvuse" saateid. oli mida vaadata.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #80
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            maailmas on ikka väga haigeid inimesi...

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #81
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Vaatasin pealkirja ja pidin öökima hakkama, vähem saasta, rohkem offtopicut.
              Kapteni blogi. Aasta 4199, teise Veebruari neljas päev.
              Tõmbasin oma laevaga läbi tiheda pulsari ja see kiskus seadmed tuksi. Kaotasin mineraalide ja gaaside analüüsi seadme pea täielikult, järgmises peatuses katsume selle uuesti üles putitada. Radiatsioon oli muuseas nii kõrge, et köögis hakkasid kõik toiduained helendama ja karta on, et ka meeskond sai kiiritada... Pulsarid, raisk- nendega ei saa jamada, aga mis sa teed, kui on vaja kiirkorras kakssada üheksakümmend tuhat megatonni kulda ja mineraale ühest täheväravast teise toimetada? Tegin ühe sessi pokkerit ka radiatsioonise peaga ja no kurat ei läinud normaalselt. Mis neil half stackidel on god mode või, kuradi galaktilised värdjad raisk. Tilt on see, kui KK või QQ pre ai läheb ja mul läks. Mängi nagu mehaaniliste bottidega, peaaegu kelleltki ei saa riveris paksu ja rasvast value, need ajad on läinud.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #82
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                täitsa vi.ttus. mu lemmik porri kanal on kinni pandud. saabusin koju ja mõtlesin , et teen oma porrika lahti ja peksan vaikselt oma jaapani naiste peale kiirelt pihku. huiatki. kanal kinni. tramaivõi.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #83
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  ole hea mees ja lase oma nimi ka ära vahetada.
                  Lase oma nimi ära vahetada

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #84
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Lase oma nimi ära vahetada
                    ma olen küll tahtnud oma nime vahetada rahvasõbraks, aga ükski m.unn ei aksepteerisks ju seda. või mis?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #85
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      ma olen küll tahtnud oma nime vahetada rahvasõbraks, aga ükski m.unn ei aksepteerisks ju seda. või mis?
                      kakavaenlaseks imo

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #86
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        kakavaenlaseks imo
                        lollakas

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #87
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Starsi nl5 plrs/flop % enamus lauad alla 30, suht nitine seis ikka, ja ja, väga tahta leiab fishe sealt ka, vahest satub mõni isegi tilti (wow) ja siis ta maksab sulle sinu seti välja... oma madalama setiga ofc. Kuhu edasi? Stars hoolitseb ratholingu eest, kuid võiks juba ükskord luua midagi sellist, et ei oleks waitliste 5+ mängijaga ega ka laudu, kuhu saab vähemaga istuda, kui 100 bb. Half stackid ja shortied on juba aegade algusest seal olnud ja starsi ainuke lahendus on vist mingite deep laudade loomine ja 40 bb peale min bi tõstmine? Võiks olla tegelikult nii, et enamus lauad oleks min 100 bb ja vsjo. Praegu saavad min bi -ga botid oma absoluutselt mehaanilist mängu teha. Tahaks, et üks päev oleks nii, et pole vaja tableselectida selleks, et istuda lauda, kus kõigil on vähemalt 100 bb ees. Teine asi, mida näha tahaks, oleks see, et ei peaks ainult vaeste ida-eurooplaste vastu mängima, kelle jaoks on iga sent eluliselt tähtis. Kuradi nilbed seadused ikka, mis ei lase vabal turul eksisteerida.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #88
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            ise oled ka ju ida-eurooplane, kelle jaoks iga sent tähtis. pealegi, miks sa seda players per floppi vahid. igat fishi tuleb eraldi jahtida. ma pole kunagi seda vaadanud. kui sinu tableselect seisneb selles, et otsid kõige suurema players per flop % lauad välja ja istud nendesse, siis edu.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #89
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              ja enamus fishid on below 100bb stäkkidega ja mis jutt see on et kui väga tahta leiab nl5s fishe??pigem kui tahta leiab nl1ks fishe,quiti see mäng juba ükskord ja mine tööle,pokker pole sinu jaoks srsly

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #90
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                There seems to be a wonderful amount of information in this. I get most of it. But, I am new and ignorant to some of the abbreviations.

                                TP... I know it doesn't mean tight pants. But, if I put in Top Pair, it kind of makes sense.

                                C/R... I believe it to mean Cut and Run. If I am reading it wrong then I have missed the major points of the article.
                                PFR - Pretty Friendly Redhead?
                                LAG - Large American Girl?
                                LOL
                                Last edited by bluelite; 08.11.13, 07:27. Põhjus: Lot's Of Love

                                Comment

                                Working...