Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    3 koht ja iga osaku pealt oleks 690 profitit saanud, ehk täielik joke
    ja 1 osak maksis siis kui palju?

    Mäletan valesti või oli see tõesti mingi 30K ligi?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #62
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Keegi TorrentDay-sse kutset soovib? Oleks 2 invite pakkuda ( tasuta ofc )

      Esimesed 2, kes PMivad e-maili, neile saadan.

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #63
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #64
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Keegi TorrentDay-sse kutset soovib? Oleks 2 invite pakkuda ( tasuta ofc )

          Esimesed 2, kes PMivad e-maili, neile saadan.
          1 veel alles, kellel vaja.

          // läinud.
          Last edited by VisaHing; 07.11.13, 14:48.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #65
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Praegu peab ka veel oma päeviku tegemiseks kõrgematelt jõududelt luba küsima või nüüd võib iga casual teha?

            Comment

            • doublemint65
              Grinder
              • Oct 2008
              • 695

              #66
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Ron Swanson approves!

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #67
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                kolmeraudses ikka "tõsine" kanepiaktivist.

                "einoh, ega ma ise täpselt ei tea, see rohkem mulje, mis foorumitest ja facebookist jne inimeste jutust jäänud"
                - mary J kvaliteedi kohta Eestis

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #68
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #69
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    kolmeraudses ikka "tõsine" kanepiaktivist.

                    - mary J kvaliteedi kohta Eestis
                    Imho suht tegija vend, et on julgenud niimoodi üles astuda nüüd Kolmeraudses ja varasemalt üpriski aktiivselt enda nime alt postimehe ja delfi kommentaariumites postitanud. Mäletan kui R2-s vaidles Kaido Kõplasega, siis pani minu mäletamistmööda narkomendi korralikult paika :D

                    edit: Vabandust, Sootak vaidles ikka Kõplasega. :$ Aga Kalvetile ikkagi bigup+1.
                    Last edited by Dnbftw; 07.11.13, 21:44.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #70
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                      Imho suht tegija vend, et on julgenud niimoodi üles astuda nüüd Kolmeraudses ja varasemalt üpriski aktiivselt enda nime alt postimehe ja delfi kommentaariumites postitanud. Mäletan kui R2-s vaidles Kaido Kõplasega, siis pani minu mäletamistmööda narkomendi korralikult paika :D

                      edit: Vabandust, Sootak vaidles ikka Kõplasega. :$ Aga Kalvetile ikkagi bigup+1.
                      võibolla tõesti. Ei ole kursis tema tegemistega. Lihtsalt see oli üks tema esimesi lauseid ning võttis natuke imestama. Ju ei tahtnud öelda ka, et päevas 2g läheb endal

                      e: ega keskmine narkoment ei peagi süvateadmisi omama farmakoloogiast jms. Tema täidab oma tööülesannet, mis on seadustest tulenevalt talle pandud.
                      Last edited by karupoeg; 07.11.13, 21:48.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #71
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        Veits dreamy oli ta jah. Ei näinud algust kahjuks aga mida ta täpsemalt selle kvaliteedi kohta rääkis?

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #72
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                          Veits dreamy oli ta jah. Ei näinud algust kahjuks aga mida ta täpsemalt selle kvaliteedi kohta rääkis?
                          no eks tal võttis jala värisema vb. Raud lendas suht talle omaselt peale ka. Tema üks väide oli, et reguleeritud turul oleks tagatud kvaliteet. Raud muidugi tulistas otsa, et "oled sa kursis kvaliteediga siis?", mille peale kutt kohmetus ja hakkas rääkima, et ta hollandis käinud ning tunneb kvaliteeti jah.

                          Selle kohta, kuidas Eestis lood kvaliteediga on jäi vastuse pooleldi võlgu, sest "tegemist on musta turuga, mille kohta teavet raske omada". Ja no siis Raud ikka ei jätnud rahule ja küsis, et kust ta ikkagi Eesti kvaliteedi kohta teab (ju üritas panna tüüpi tunnistama, et ise on user). Ja siis tuligi see minu poolt toodud vastus.

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #73
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            No see kuidas Raud väitis, et tema kindlasti ei tarvita ega oma tuttava-tuttavat kes diilerdab pole ka väga usutav :D

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #74
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Rauaga otseeetris vaidlema minekuks peavad munad ikka väga suured olema. Poliitikutel on munad reeglina suuremad kui aju, aga Mart Kalvet oleks ikka võinud järele mõelda, enne otsuse tegemist

                              Kusjuures pm iga saade on keegi, keda ta hoiab nagu s**a pilpa peal ja keegi, keda ta ründab täiega igast nurgast.
                              Last edited by Potsataja; 07.11.13, 22:04.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #75
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                Rauaga otseeetris vaidlemiseks ei pea suuri mune omama. piisab demagoogiast. ta ei oska midagi välja tuua. Urmas Ott oli kunagi see, kelle "raudade" vahele ei oleks tahtnud jääda.

                                Comment

                                Working...