Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #226
    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Ma ei ole julm ega sadist, kuid õnneks keeras see auto rekale ette, mitte tavalise sõiduautole, kus oleks võinud pere sees olla.
    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    +1

    absoluutselt ei saa aru sellest: "nii toredad poisid - miks küll nendega?" jutust ja nutulaulust. Oleks hommikul tee ääres kaks jalakäijat olnud rekka asemel, oleks terve rahvas in corpore mõrvariks nimetanud ning eluaegset nõudnud. Aga nüüd on justkui "4 toredat poiss moosekanti, kellelt saatus võttis ebaõiglasel kombel elu".
    Lisaks, et kõik tunnevad kaasa neile neljale ja halavad neid taga aga selle peale mida rekkajuht hetkel tunneb ei mõtle keegi vist.
    Polnud tal küll midagi teha kindlasti aga neli inimest vastu sinu autot surnuks sõidavad võib päris hea põntsu panna mindsetile.

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #227
      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Mul kangastus silmeees samuti eesti oss, kes elab vanaemaga koplis ühetoalises ahjuküttega korteris, kuid maja ees seisab BEMM, mis on liisingusse võetud vanaema käendusel. See kuu rohkem sõita ei saa, kuna mingi krdi andur on perses, mis maksab palju. Palgapäeval vast kannatab uue osta, senikaua sõidan trammiga.

      Comment

      • Narrator
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 75

        #228
        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

        http://www.economist.com/blogs/democ...iminal-justice

        Täiesti unreal

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #229
          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!



          See vend küll leveldab vist.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #230
            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Loooool 1 time võiks tõesti ilma vaimupuudeta inimene olla.

            Lemmik tüüp seni.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #231
              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

              Kurat kommentaaridest ikka tundub tõsine teema ja ikka pean siatsti end tundma, et olin entertained.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #232
                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                Kurat kommentaaridest ikka tundub tõsine teema ja ikka pean siatsti end tundma, et olin entertained.
                Loen ja imestan ka, et vennale siis hakkas usk pähe v?

                sõber (14.11.2013 13:06 ) Teata sobimatust kommentaarist
                Tra te mõistate süütu inimese hukka te ei tunne teda narkomaan pole ta kindlasti mehele lõi aastaid tagasi usk sedaviisi pähe, et keeras ära ta on haige ja peaks saama abi mitte laimu.. kui teie lähedastega peaks midagi sellist juhtuma nagu selle mehega siis te oleksite ise ka pabinas arvestage et selle mehega juhtus ka tõsine õnnetus mis aitas ka tema haiguse arenemisele kaasa nii et kritiseerijad ja muud imeloomad minge te kõik *****
                teadja (14.11.2013 05:20 ) Teata sobimatust kommentaarist
                KÕIGILE teile teadmiseks, siis see mees ei tee narkootikume vaid muutus üleöö usklikuks ja võtis uued käitumis maneerid for fucking real. Hea huumor

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #233
                  Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                  No varem ikka pidi midagi juhtuma inimesega.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #234
                    Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                    ehk siis usuteema aftermath.

                    Comment

                    • Loksutaja
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jun 2010
                      • 448

                      #235
                      Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                      HAHAHAH see tüüp seal videos on Artur. ema oli tal müürsepaga abielus ja imo polnud tal midagi viga aga peale seda kui müürsepp venemaale mängima läks ja pere ka seal elas... siis leidis artur jumala... sealt edasi on tal vist midagi natukene viltu.. samas viimati pokkerilaua taga rääkis nagu täitsa ok juttu.. tal mingi oma youtube kanal ka mis suht wierd videosi täis .


                      Last edited by Loksutaja; 14.11.13, 16:26.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #236
                        Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                        tüübi rula skill on ka (Y)

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #237
                          Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                          Hahaahahah, ega too vend ikka päris õige pole, mulle tundub!

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #238
                            Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #239
                              Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                              Micromillions hakkab kohe mõne minuti pärast jee.

                              Comment

                              • valustyng
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 450

                                #240
                                Re: Movembri offtopic: Kõigile vuntsid ette!

                                MMil depo bonus ka on?

                                Comment

                                Working...