Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #241
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    http://www.virumaa.ee/2003/05/ve-taasiseseisvussoda/ (neste tulistamine, ja pärastine kaos )


    Keegi teaks kust saaks selle kohta veel mingit infot ?...Koomas lädra vahtisin juba ära =D.
    Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.


    Muide seal raamatus mainitakse ära algusepoole ka üks Eestis väga tuntud live pokkeriregulari nimi, et olevat ühiskassa teemas sees olnud juhtival kohal tegelane. Vbla nimekaim vbla mitte, toda ei tea kinnitada ma.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #242
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      Ja meie marekiga võtame mängu kokku. MIDAGI ei olnud teha.

      Naera pooleks neid Kaljuveeri mängu kokkuvõtteid.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #243
        Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

        Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
        https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?18586

        Muide seal raamatus mainitakse ära algusepoole ka üks Eestis väga tuntud live pokkeriregulari nimi, et olevat ühiskassa teemas sees olnud juhtival kohal tegelane. Vbla nimekaim vbla mitte, toda ei tea kinnitada ma.
        hakkas nimi huvitama, neid pokkerimafiosse peaks omajagu olema muidu

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #244
          Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          miks vanda banni sai :(
          pokernewsis vanda ütles miks sai.seewaldisse saadeti vist:D

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #245
            Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

            Hahaha. Väga ilus, vsiu:D

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #246
              Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"


              lol

              Sattusin selle sama tegelasega kokku sel aastal kesklinna jaanitulel, siis tal oli nokamüts peas ja tumedad päikeseprillid ees. Seletas õhinal vaevu jõudes pause teha kuidas ta ei saa aru kuidas saab olla Metsatöll nii populaarne ja Svjata Vatra on parem ja bla bla bla.
              Ja tol hetkel mõtlesin, et see on ilmselt üks delfi kommentaatoritest arvuti tagant välja tulnud :D

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #247
                Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                Joo vähem freaky. Mingit lambi asja jälle mul facebookis kommenteerinud. Ise veel laikis ka seda...

                Magnus Unt Kle. Hakka postitama. Sa ei meeli eriti
                4 hours ago via mobile

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #248
                  Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

                  keegi pokkeriprode mängu tuleb vaatama kell 6 sportland arenal?
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #249
                    Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                    õlle müüakse kohapeal v

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #250
                      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      õlle müüakse kohapeal v
                      Paraku mitte.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #251
                        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                        keegi teab kus saab erineva suurusuega dokumente/jms vajalikku kraami kiletada (selle kõva kile sisse), et ei saaks niiskust ega tolmu jms..

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #252
                          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                          Koopia3

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #253
                            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                            Suutsin oma nõmedalt kitsas parklas ära kriipida. Kas peab vist terve esistange üle laskma värvida? Soovitage kohti kus Tartu linnas normaalse hinnaga ära saaks lasta teha palun.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #254
                              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                              Ma käisin sellisesid väiksemaid kõkse tegemas FIE Imre Aljas juures. Tegi kuskil iseehitatud värvikambris, mis ehitatud garaazhiboksi kuid töö korralik ja ei olnudki midagi nuriseda. Hind oli samuti üsna meeldiv. Arvestada võid sellise asja puhul u. 100-150 euriga.

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #255
                                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                                Okei, ty. Aga värv jääks natuke teist tooni vist? Kuna originaal värv pea 3a vana juba..

                                Comment

                                Working...