Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #406
    Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    :D

    ära sõjaväest ära saamiseks küll last tee palun.
    Sellepärast ei teekski lol :D

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #407
      Re: Oktoobri offtopic - "talendid ja ranka koju"

      pole paha
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #408
        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

        Kus võib leida Pärnus müügil chipsikohvreid ? Proovisin googeldades leida miskit aga jäi skilli puudu.
        Last edited by teerajaja; 22.10.13, 15:47.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #409
          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

          Ma olen beyond mindfucked full ringist ja pokkerist. IMO on starsis botid + sellised botid, kes teavad, mis kaardid riverisse tulevad. Siis on seal veel sellised tegelased, kes lihtsalt hitivad sinu kuradi boonuse endale suvalise pasaga ja siis saad oma "boonuse" rõõmsa näoga välja võtta ja hõista: "look- a bonus! Oh my i'm so happy now, i just lost about 20 bi-s with AA pre ai but hey i've got this nice bonus to boost my bankroll and oh my it's about as much as i've lost to those mysterious pre flop all ins against random shits who insta leave after they have hit with their shit, instead of losing the money to the table, they take off. See on ebareaalne.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #410
            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

            imo ninjad su seljataga jagavad infot teistele mängijatele

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #411
              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Ma olen beyond mindfucked full ringist ja pokkerist. IMO on starsis botid + sellised botid, kes teavad, mis kaardid riverisse tulevad. Siis on seal veel sellised tegelased, kes lihtsalt hitivad sinu kuradi boonuse endale suvalise pasaga ja siis saad oma "boonuse" rõõmsa näoga välja võtta ja hõista: "look- a bonus! Oh my i'm so happy now, i just lost about 20 bi-s with AA pre ai but hey i've got this nice bonus to boost my bankroll and oh my it's about as much as i've lost to those mysterious pre flop all ins against random shits who insta leave after they have hit with their shit, instead of losing the money to the table, they take off. See on ebareaalne.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #412
                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                Oh, kassi käpp, so sweet.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #413
                  Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Ma olen beyond mindfucked full ringist ja pokkerist. IMO on starsis botid + sellised botid, kes teavad, mis kaardid riverisse tulevad. Siis on seal veel sellised tegelased, kes lihtsalt hitivad sinu kuradi boonuse endale suvalise pasaga ja siis saad oma "boonuse" rõõmsa näoga välja võtta ja hõista: "look- a bonus! Oh my i'm so happy now, i just lost about 20 bi-s with AA pre ai but hey i've got this nice bonus to boost my bankroll and oh my it's about as much as i've lost to those mysterious pre flop all ins against random shits who insta leave after they have hit with their shit, instead of losing the money to the table, they take off. See on ebareaalne.
                  Miks sa ikka seal rigged saidil mängid siis veel ? Teised on veel rohkem rigged ?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #414
                    Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Ma olen beyond mindfucked full ringist ja pokkerist. IMO on starsis botid + sellised botid, kes teavad, mis kaardid riverisse tulevad. Siis on seal veel sellised tegelased, kes lihtsalt hitivad sinu kuradi boonuse endale suvalise pasaga ja siis saad oma "boonuse" rõõmsa näoga välja võtta ja hõista: "look- a bonus! Oh my i'm so happy now, i just lost about 20 bi-s with AA pre ai but hey i've got this nice bonus to boost my bankroll and oh my it's about as much as i've lost to those mysterious pre flop all ins against random shits who insta leave after they have hit with their shit, instead of losing the money to the table, they take off. See on ebareaalne.
                    Kas sa ei arva, et sellel on hea põhjus miks sa ikka veel nl5 istud aastaid juba? :)

                    Just selle idiootse mindseti pärast ma arvan.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #415
                      Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;




                      Korras vennad. KA vaatab, et 41% on ikka liiga palju, ning lubab raudselt kõigest 20, ning EEst tuleb peenikest naeru.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #416
                        Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                        kas starsis on praegu just mingi update? kell 14.00 viskas jooksis kõik kokku ja sisse enam ei saa

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #417
                          Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                          jep

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #418
                            Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                            ty

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #419
                              Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                              BB fännidele - http://drmeth.com/#
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #420
                                Re: Oktoobri offtopic - &quot;talendid ja ranka koju&quot;

                                ütleme, et saan kasumit kuskilt, ja deklareerin tulu ära. aga mis hetkel ma selle 21% pean maksma, kui tulu tuleb otse mu kontole.
                                ma ei tee ju riigile spetsiaalset ülekannet pärast, et maksan 21% tagasi.

                                Comment

                                Working...