*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #361
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ainuüksi tühi (0 kätt) andmebaas võtab ~15MB kettaruumi. Kui sa oled mänginud kasvõi 20-30K käsi, siis on sul andmebaas tunduvalt suurem kui 100MB. Seega kas sa tõesti oled mänginud vähem käsi?

    Teiseks tee vaakum ja analüüs andmebaasile. See aitab ka kõvaketta mahtu vähendada + võid kustutada logifailid.
    Vot ei ole nii tark selle kohapealt aga minu 100MB-ses andmebaasis oli 112 000 kätt. HEMi hakkasin selle aasta alguses kasutama. Aga tundub, et 108GB on kindlasti vale info. Näitab mingit ulmet.

    Kunagi ammu üritasin hem2->hem viia neid hande ja päris paljud erroris ka :(
    Last edited by VisaHing; 27.08.13, 18:06.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #362
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      mul 128gb ja pt4 n2itab database managamendi all 6,7gb suuruseks

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #363
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Ma ei saa landline kaabliga siia foorumisse :( Ainuke sait mis ei tööta (kaabliga). Any thoughts?
        Last edited by Priidix; 27.08.13, 19:59. Põhjus: mobla neti/hot-spotiga saab

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #364
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          mul 128gb ja pt4 n2itab database managamendi all 6,7gb suuruseks
          Suht kindel, et sul selle andmebaasi suurus ongi 6,7GB.

          PostgreSQL folderi suurus != andmbaasi suurus

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #365
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Ma ei saa landline kaabliga siia foorumisse :( Ainuke sait mis ei tööta (kaabliga). Any thoughts?
            Rohkem infot anna

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #366
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Hei mehed. Postgresiga on põmst jama ja sitt Windowsi all, poegib datafaile juurde suht kiirelt ja palju ja ei vähene ka peale maintenence ja vacuum protsesse, mul vana andmebaas oli peale trikitamisi windowsi masinas üle 30GB suur, siis samast baasist käed välja exportides ja importides linuxi masinas olevasse serverisse on baasi suurus 7GB ja suht püsib selle juures ka, vacuumi jms peale kettakasutus ka reaalselt väheneb.

              HEM2 puhul on asi veel perverssem, nüüd asuvad teie data ja info kahes kohas: postgresi baasis ja kõvakettal c:/users/kasutajanimi/applicationdata/holdemmanager/.../andmebaasinimi/HoldemManager/Database kataloogis asuvates failides, kusjuures kettal olevate failide kaotuse puhul tuleb andmebaasist kõik käed exportida ja uuesti importida, siis ta loob kõvakettal olevad failid ja andmete lingid uuesti, aga kui kettal olevad failid kaovad või pihta saavad, siis enne exporti/importi te põmst baasis asuvaid andmeid kasutada ei saa.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #367
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Ostsin mänguhelikopteri puldiga. Tõuseb vaid 2m kõrgusele siis jõud raugeb. Mul küsimus füüsikutele, miks kopter kõrgemale ei tõuse kui ta maast kindlalt lahti rebib. St mis füüsikalised jõud seda takistavad? Õhu hõredus peaks ju sama olema

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #368
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  mm.. ei ole mingeid jõudusid mis peaks teda takistama, aga võibolla pult ei levi kaugele näiteks?

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #369
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Ostsin mänguhelikopteri puldiga. Tõuseb vaid 2m kõrgusele siis jõud raugeb. Mul küsimus füüsikutele, miks kopter kõrgemale ei tõuse kui ta maast kindlalt lahti rebib. St mis füüsikalised jõud seda takistavad? Õhu hõredus peaks ju sama olema
                    tõmba puldil antenn välja

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #370
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Tõmba helikopteri küljest laadija välja.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #371
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        privador ostis drooni omale.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #372
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Ostsin mänguhelikopteri puldiga. Tõuseb vaid 2m kõrgusele siis jõud raugeb. Mul küsimus füüsikutele, miks kopter kõrgemale ei tõuse kui ta maast kindlalt lahti rebib. St mis füüsikalised jõud seda takistavad? Õhu hõredus peaks ju sama olema
                          Hõredus on sama, õhuvoolud ei ole samad.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #373
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            http://www.osta.ee/puldiga-helikopte...-39421617.html

                            Uudishimust guugeldasin ehk teoreetiliselt peaks max. 35 euro eest saama helikopteri, mis lendab 20m kõrgusel. Ainus probleem on see, et puldi mõjuala on samuti 20m, seega tuleb kõigepealt kõva jooksutrenni teha, muidu piidub asi ehk tõesti 2 meetriga.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #374
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Kui sellele internet sisse panna, siis saab lennata igal pool, kus leviala. Kasutada nt. mobiili leviala vms :D Iseasi on ping, mis võib takistuseks saada.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #375
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Koheselt tuli meelde:

                                Comment

                                Working...