*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #346
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Nagu Kirby tolmuimeja reklaami loeks.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #347
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Keegi PLO HU 50 ei coachi Eestis? Sõbral oleks vaja, swingid on ridic suured SSPLO bumhunteri kohta. Ise ei taha coachimisega tegeleda atm.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #348
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        FB-st
        kõht siiani kõveras naerust :D

        Mis saaks, kui panna Lembitu Kuuse TomTomi sisse lugema:

        “Mis nüüd toimub? Mida teeb juht? Mida ta teeb! Ta sõidab õigest teeotsast mööda! Aga mis need mõned meetrid loevad! Mis need loevad? Mitte midagi! Ei kao see Paide kuhugi, ei kao. Ta on oma koha peal ja juba järgmisest ristist võib uuesti Paide peale keerata. Paidet me teame ju hästi, just siit on pärit lumelauakoondislane Ivar Kruusenberg, kes saavutas tänavu rahvusvahelistel lumelauakrossi võistlustel Itaalias Modenas 9. koha. Paide on igale spordisõbrale tuttav kant, kõik teed toovad talvel siia, Paidesse.”

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #349
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Keegi PLO HU 50 ei coachi Eestis? Sõbral oleks vaja, swingid on ridic suured SSPLO bumhunteri kohta. Ise ei taha coachimisega tegeleda atm.
          coca?
          e: tho esimene plo mängja kes meelde tuli :D

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #350
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            coca ei viitsi isegi päevikusse midagi kirjutada...

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #351
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Miskipärast arvan, et asi pole viitsimises...

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #352
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                A sellist kohta, kuhu raha maksta saaks ja kvaliteet gtd? Tükk aega juba googeldanud, a ei midagi. Sky sport daily pass ainult UK, klubide TV-d miskipärast näitavad tagant järgi, lives saad raadiost kuulata ainult. Am i missing something?
                Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                Sky ajab tilti küll oma UK onlyga, nende F1 eest maksaks ise ka hea meelega, saad seal ise valida kaameraid, sh. ka kõik onboard kaamerad.
                +1 Oleks isegi nõus maksma alati stabiilse ja kvaliteetse HD striimi eest. Wizwig ajab asja ära, aga aegajalt on ikka mingi n*** mängu vaatamisega.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #353
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Any ideas, kas arvuti valetab või mis põhjusel PostgreSQL kettalt 108GB võtab?

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #354
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Any ideas, kas arvuti valetab või mis põhjusel PostgreSQL kettalt 108GB võtab?
                    hemi või pt andmebaasid ilmselt siis kokku

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #355
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      hemi või pt andmebaasid ilmselt siis kokku
                      Veits noob neis asjades. HEM database on mul muidu 100MB suurune. Aga mis teema selle PostegreSQL-iga on? Netist uurisin, siis päris paljudel kahtlaselt suur see.

                      Tuimalt selle unistallimine andis paar GB juurde tagasi kõigest.

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #356
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                        Veits noob neis asjades. HEM database on mul muidu 100MB suurune. Aga mis teema selle PostegreSQL-iga on? Netist uurisin, siis päris paljudel kahtlaselt suur see.

                        Tuimalt selle unistallimine andis paar GB juurde tagasi kõigest.
                        vb siis näitas valesti lihtsalt
                        no sa lasid maha andmebaasi softi, mida hem kasutab, ma ei tea kas andmebaas läks minema koos sellega või mitte.

                        ilmselt kui sa hemi nüüd avad, hakkab karjuma.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #357
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          vb siis näitas valesti lihtsalt
                          no sa lasid maha andmebaasi softi, mida hem kasutab, ma ei tea kas andmebaas läks minema koos sellega või mitte.

                          ilmselt kui sa hemi nüüd avad, hakkab karjuma.
                          Tegin reinstalli. Database läinud jah aga käed kõik alles, et teeb uue siis.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #358
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Veits noob neis asjades. HEM database on mul muidu 100MB suurune. Aga mis teema selle PostegreSQL-iga on? Netist uurisin, siis päris paljudel kahtlaselt suur see.

                            Tuimalt selle unistallimine andis paar GB juurde tagasi kõigest.
                            Ainuüksi tühi (0 kätt) andmebaas võtab ~15MB kettaruumi. Kui sa oled mänginud kasvõi 20-30K käsi, siis on sul andmebaas tunduvalt suurem kui 100MB. Seega kas sa tõesti oled mänginud vähem käsi?

                            Teiseks tee vaakum ja analüüs andmebaasile. See aitab ka kõvaketta mahtu vähendada + võid kustutada logifailid.

                            Comment

                            • Omaha H/L Grinder
                              Räme Fish
                              • Oct 2010
                              • 13

                              #359
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              +1 Oleks isegi nõus maksma alati stabiilse ja kvaliteetse HD striimi eest. Wizwig ajab asja ära, aga aegajalt on ikka mingi n*** mängu vaatamisega.


                              Üks kuu 10$

                              Comment

                              • Cheating
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 447

                                #360
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                                Sky ajab tilti küll oma UK onlyga, nende F1 eest maksaks ise ka hea meelega, saad seal ise valida kaameraid, sh. ka kõik onboard kaamerad.
                                Ma ise olen kasutanud sellist Mozilla Lisa mille nimeks on anonymoX 2.0.2 Millega saad oma Mozilla IP muuta USA, UK või NL-ks
                                Ise olen kasutanud UK ja ITV 1 vaatamiseks, mis on ka tegelikult only UK. Vahest ka youtube jaoks kui meil mingi video keelatud. See Mozilla lisa on täiesti tasuta!

                                Comment

                                Working...