*** AUGUSTI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #331
    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

    Näha on, et see nulltolerants promilliga sõitmise puhul ei toimi, tuleks midagi uut juba välja mõelda.

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #332
      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Ei olegi aga see kiiruseületamine toimus veits segastel asjaoludel. Lühidalt, siis maandusin sinna mudatäis ( sõber roolis ) ja hommikul ärgates ei olnud seal kandis aimugi kus olen. Kohast kus välja keerasin ei olnud selgelt aru saada, kas see asul või maantee. Andsin talla põhja ja tahtsin 90ni kiirendada. Sellepärast jäid ka mendid tegelt korraks mõtlema ja uurisid, et kust kohast ma täpselt välja keerasin, et ei teadnud et see asula.

      Aga no egas see midagi ei õigusta :) Alati lasknud rahus trahvi välja kirjutada ja oma teed läinud. No hard feelings.
      google maps streetview sellest "segasest" kohast pls.

      Comment

      • Narrator
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 75

        #333
        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

        Haha, täiesti unreal lihtsalt mis Viasat Sport Balticus toimub.

        Comment

        • doublemint65
          Grinder
          • Oct 2008
          • 695

          #334
          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #335
            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

            Ott järvela tegi mitu vormeli ülekannet ilma et tal häält oleks olnud Viasat sport balticus.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #336
              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

              Kus Tartu kandis hea seenele minna on? Naisteka järgi soovitati Põlvasse, aga on muid mõtteid?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #337
                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                The Mental Game of Poker - kas kellelgi on laenata?

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #338
                  Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                  Tartu kandis ei tea, Värksa ümbruses on kindlasti.

                  Comment

                  • elrosmeero
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 239

                    #339
                    Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                    Ott järvela tegi mitu vormeli ülekannet ilma et tal häält oleks olnud Viasat sport balticus.
                    See oli Märt Elbre imo

                    Suht valus oli kuulata küll kohati

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #340
                      Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      The Mental Game of Poker - kas kellelgi on laenata?
                      Kellelgi siit foorumist oli .pdfina üles laetud, endal on ka ebookina arvutis.

                      Edit: Panin upload.ee'sse üles.

                      Last edited by overbet; 26.08.13, 12:05.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #341
                        Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                        venemaal ikka ideid jätkub :D

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #342
                          Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                          Kust kohast parima kvaliteediga premier league mänge vaadata internetis? Võib olla ka raha eest.

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #343
                            Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            Kust kohast parima kvaliteediga premier league mänge vaadata internetis? Võib olla ka raha eest.
                            http://www.wiziwig.tv/ ?

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #344
                              Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                              A sellist kohta, kuhu raha maksta saaks ja kvaliteet gtd? Tükk aega juba googeldanud, a ei midagi. Sky sport daily pass ainult UK, klubide TV-d miskipärast näitavad tagant järgi, lives saad raadiost kuulata ainult. Am i missing something?

                              Comment

                              • elrosmeero
                                FPP Pro
                                • Jan 2011
                                • 239

                                #345
                                Re: *** AUGUSTI OFFTOPIC***

                                Sky ajab tilti küll oma UK onlyga, nende F1 eest maksaks ise ka hea meelega, saad seal ise valida kaameraid, sh. ka kõik onboard kaamerad.

                                Comment

                                Working...