---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #286
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Pole ju mingi saladus, et oma teenusepakkuja ei tule sulle soodsamat hinda pakkuma. Business as usual.
    Kindlasti ka muidu erandeid. Sugulasele näiteks pakkus EMT ise 10 aastase kliendistaazi eest tasuta kui ei eksi siis 250 EUR-ise telefoni vabal valikul. Mulle helistati ka kunagi oma op. poolt ja pakuti midagi soodsamat. Aga noo omade klientide jaoks ei jää ju aega, kui põhirõhk on uute klientide hankimisel ja ärajooksjate stoppamisel.
    ära aja iba kui sittagi ei tea, iga äri teab, et vanu kliendte on soodsam hoida kui uusi võtta ja sellepärast jagabki emt kuldklientidele igast telefone ja perepakette ja muud jama. Tundub üsna loogiline, et emt ise ei hakka sulle helistama ja asju pakkuma, kuna ilmselgelt oled sa rahul, sest pole ise häält teinud.
    Umbes sama, et kui tööl tahad palga kõrgendust- no vot kui tore oleks kui ülemus tuleks ise sinu juurde ja teataks sulle sellest. Ei, enam jaolt käivad ikka kõik ise küsimas, mitte ei lähe töölt ära sellepärast.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #287
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      ära aja iba kui sittagi ei tea, iga äri teab, et vanu kliendte on soodsam hoida kui uusi võtta ja sellepärast jagabki emt kuldklientidele igast telefone ja perepakette ja muud jama. Tundub üsna loogiline, et emt ise ei hakka sulle helistama ja asju pakkuma, kuna ilmselgelt oled sa rahul, sest pole ise häält teinud.
      Umbes sama, et kui tööl tahad palga kõrgendust- no vot kui tore oleks kui ülemus tuleks ise sinu juurde ja teataks sulle sellest. Ei, enam jaolt käivad ikka kõik ise küsimas, mitte ei lähe töölt ära sellepärast.
      Kui ma sittagi ei tea? Ma olin ka tegelikult üsna pikalt selle asja sees ja suhtlesin sellel ajaperioodil kümnete tuhandete inimestega. Ex-EMT kliendid kütsid kõik nagu ühest suust, et olime Teie juures pikka aega ja siis ei pakutud küll midagi. Arved olid suured ja blablabla muu bs.

      EMT jagab perepakette? Mis see peaks tähendama :P.

      Muidu saan su pointist aru ja olen suht nõus. Aasta tagasi veel kohtasin inimesi, kes ei tednutki, et saavad paketti muuta/OP muuta ja üleüldse arvasid, et nende 10aastat vana Nova pakett on üle-mõistuse soodus.


      TEEMA VAHETUS PLIIS :P
      Last edited by VisaHing; 11.07.13, 21:14.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #288
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


        :D:D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Kullavaramu IMO

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #290
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Raha kandsin veel kavalalt välja, et see jõudis lõpuks mu muti arvele, kes kysis, et mis raha see on, siis karjusn, et "hoia omale ja pane kus tahad, mul seda paska pole vaja".

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #291
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Räägin ju, et puhas kuld

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #292
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Mis ajad olid jh :D Tim tegi sõbrakat.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #293
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Heasti beggin ise ka seal teemas, et Naxeri õpipoisiks saada :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #294
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Kui nats tuhnida PC and PN foorumites, siis võiks väga naljaka ja huvitava lühipokkeriloo saada.

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #295
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Loool http://sport.postimees.ee/1297500/hu...-katkestas-486

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #296
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        täitsa lõpp, ikka täiest kõürist ajas naerma:D, väga hea

                        Comment

                        • Teemant
                          Räme Fish
                          • Jul 2013
                          • 18

                          #297
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Haha, korralik . Korraldajalt peaks normaalselt hüvitist saama sellise jama eest
                          Last edited by Teemant; 12.07.13, 05:01.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #298
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Kes praegusel hetkel elisas või tele2s ja tunnevad, et maksavad liiga palju ja soovivad ka nutitelefoni soodsamalt kui muidu, siis võite pm-ida. Ehk saan teile parema lahenduse teha (eeldusel muidugi, et ei ole tähtajalist lepingut).

                            edit: Üle tulles EMT-sse siis.
                            PM

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #299
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              täitsa lõpp, ikka täiest kõürist ajas naerma:D, väga hea
                              Möhh? Inimesed saavad mingi idioodi tõttu viga ja sind ajab naerma?

                              Comment

                              • Juhhei
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 154

                                #300
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



                                Huvitav kas naabrid siis lasku ei kuulnud? Igatahes tilti ajas hommikul kohe.

                                Comment

                                Working...