Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Suht kindel, et annab välja nuiata vähemalt 200 EURise telefoni neilt. Aga lihtsalt küsimisest vist ei piisa. Muidugi kontakteeruks ennem EMT-ga, et paremat pakkumist saada ja ka telefoni soodsamalt/tasuta. Vaata, mis ütlevad. Kui ei lähe läbi, siis täida ankeet ja vaata, mis pakkumine sealt tuleb.
Võid ka vabalt mingi nende paketi vastu võtta ja enda numbri liikuma panna. ( See protesess on alati tasuta ) Siis helistab juba EMT taaskord ja siis võid oma tingimused ette laduda neile. Usun, et tulevad vastu.
Natuke mässamist on aga usun, et võidad igaljuhul.
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
Võid ka vabalt mingi nende paketi vastu võtta ja enda numbri liikuma panna. ( See protesess on alati tasuta ) Siis helistab juba EMT taaskord ja siis võid oma tingimused ette laduda neile. Usun, et tulevad vastu.
Natuke mässamist on aga usun, et võidad igaljuhul.
Comment