Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
ära aja iba kui sittagi ei tea, iga äri teab, et vanu kliendte on soodsam hoida kui uusi võtta ja sellepärast jagabki emt kuldklientidele igast telefone ja perepakette ja muud jama. Tundub üsna loogiline, et emt ise ei hakka sulle helistama ja asju pakkuma, kuna ilmselgelt oled sa rahul, sest pole ise häält teinud.
Umbes sama, et kui tööl tahad palga kõrgendust- no vot kui tore oleks kui ülemus tuleks ise sinu juurde ja teataks sulle sellest. Ei, enam jaolt käivad ikka kõik ise küsimas, mitte ei lähe töölt ära sellepärast.
Algselt postitas VisaHing
Vaata postitust
Umbes sama, et kui tööl tahad palga kõrgendust- no vot kui tore oleks kui ülemus tuleks ise sinu juurde ja teataks sulle sellest. Ei, enam jaolt käivad ikka kõik ise küsimas, mitte ei lähe töölt ära sellepärast.
. Korraldajalt peaks normaalselt hüvitist saama sellise jama eest
Comment