---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #136
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Õhtu lõpetuseks oli paintball ka, siis sai veel tulistada sõpra, põgenes mis ta põgenes, aga surma ta sai, pulmad jäid ära, korraldasime matused.

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #137
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Jamasid ei tuld ?.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #138
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Kunagi olin poissmeesteõhtul, kus üüriti paariks kolmeks tunniks Pegasus, millega siis Tartu vahel tiirutati. Laeva peal oli siis nö puhkepaus, kerged snäkid ning kaks stripparit tantsisid, kalamehed vahtisid keel töllakil. Kuna samal päeval oli mingid Emajõe päevad vms siis pääsesime oma kaadervärgiga isegi uudistesse Peo peakülaline oli riietatud triibulisse kostüümi, lisaks oli talle muretsetus punase palliga SM mask (nagu Pulp Fictionis).

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #139
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Tere talv, enne Saksamaa reisi on vaja hambal tervel lõug ülespaistetada :S

          '' This will hurt as hell '' said no fkin dentist ever. Kohe tõmbama :D wii
          Last edited by VisaHing; 06.07.13, 09:05.

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #140
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Tere talv, enne Saksamaa reisi on vaja hambal tervel lõug ülespaistetada :S

            '' This will hurt as hell '' said no fkin dentist ever. Kohe tõmbama :D wii
            sellise asja jaoks mingi "translator" on olemas?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #141
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Huvitav millest see tingitud on, et viimasel ajal lastele igasuguseid välismaiseid või imelikke nimesid pannakse? Praeguste ~ 20 aastaste seas peab tikutulega taga otsima imelikke nimesid, kõigil korralikud ilusad Eesti nimed. Enda näitel 2 koolist samas lennus kõige imelikum nimi oli vist Kristofer, nüüd on iga teise sündinud lapse nimes mingi C või Y...

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #142
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Suvi on ka suvepäevade aeg ning nii on see ka Tallinna linnavalitsuses, mille töötajad sõitsid täna bussiga Võrumaale suvepäevadele. Et aga suvepäevad turvalisemalt mööduksid, siis oli üritust turvama toodud pealinnast kohale mupo, kelle valvsa silma all kogu trall käima hakkas.




                Korralikult ära sõitnud ikka, kui pannkase MUPO Võrumaal patrullima ja kedagi takistama. Kahju, et keegi MUPOle konkreetselt kohalikke mente ei kutsunud, et seal tee peal ees piiderdavad ja suvaliselt autosid kontrollivad.

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #143
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Kui tegu eramaaga, siis võid ükskõik kelle sinna ette kontrollima panna.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #144
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Huvitav millest see tingitud on, et viimasel ajal lastele igasuguseid välismaiseid või imelikke nimesid pannakse? Praeguste ~ 20 aastaste seas peab tikutulega taga otsima imelikke nimesid, kõigil korralikud ilusad Eesti nimed. Enda näitel 2 koolist samas lennus kõige imelikum nimi oli vist Kristofer, nüüd on iga teise sündinud lapse nimes mingi C või Y...
                    Eile panime põnnile ametlikult nime, ei ühtegi võõrtähte.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #145
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Mu põnnil ka pole ühtegi võõrtähte..

                      Comment

                      • Junken
                        Lendur Sass
                        • Sep 2011
                        • 1039

                        #146
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        käisin just õlga treenimas, päris hea on.. 6 harjutust
                        Last edited by Junken; 06.07.13, 12:10.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #147
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas Junken Vaata postitust
                          käisin just õlga treenima, päris hea on.. 6 harjutust

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #148
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            i know, right

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #149
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              keegi teab kus saaks osta tartus rattale enamvähem rattaluku ja tuled viled külge? väga palju luku eest välja käia ei taha mingi 10 euri max, samas vaataisn migni 4 eurine lukk, tundub suur aga ainult 4 väikest traati sees mille suvaliste tangidega läbi lõikab, sellist ka väga ei tahaks

                              Comment

                              • phenomenon
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 196

                                #150
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                                keegi teab kus saaks osta tartus rattale enamvähem rattaluku ja tuled viled külge? väga palju luku eest välja käia ei taha mingi 10 euri max, samas vaataisn migni 4 eurine lukk, tundub suur aga ainult 4 väikest traati sees mille suvaliste tangidega läbi lõikab, sellist ka väga ei tahaks
                                Rimis nägin mõni aeg tagasi mingit sommide tehtud lukku, mis tundus suht tugev, hind oli ka norm 5 euri. Vaatasin et samasugune oli Rademaris 12 €. Kui mingi jämedam ketijupp on olemas võid ka tavalise taba osta.

                                Comment

                                Working...