Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
no kui sa tood paraleele inimestega ja neile kehtiksid samad seadused, siis sa ikkagi ei saaks panna vangi tulnukat x, kui tegelikult röövis inimese tulnukas y.
kuidas tulnukaid eristada?
no kui sa tood paraleele inimestega ja neile kehtiksid samad seadused, siis sa ikkagi ei saaks panna vangi tulnukat x, kui tegelikult röövis inimese tulnukas y.
kuidas tulnukaid eristada?

Comment