Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Õhtu lõpetuseks oli paintball ka, siis sai veel tulistada sõpra, põgenes mis ta põgenes, aga surma ta sai, pulmad jäid ära, korraldasime matused.
Õhtu lõpetuseks oli paintball ka, siis sai veel tulistada sõpra, põgenes mis ta põgenes, aga surma ta sai, pulmad jäid ära, korraldasime matused.
Peo peakülaline oli riietatud triibulisse kostüümi, lisaks oli talle muretsetus punase palliga SM mask (nagu Pulp Fictionis).
Comment