---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #121
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    kellelgi veel triosse logimisega mingi kala?

    E: ja lampi hakkas tööle
    Last edited by Pythagoras; 03.07.13, 20:47.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #122
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Kõige esimesena tuleks ära teha need sektsioonid mida kõige paremini oskad. Vastasel juhul võib lihtsalt tekkida olukord kus aeg saab otsa ja pool testi on tegemata kuna veetsid liiga palju aega raskeid ülesandeid nuputades.

      Kes räägivad, et akadeemiliseks õppida ei saa, siis see väide on väär. Nagu karupoeg mõni päev tagasi ütles siis erilist innovatsiooni läbi aastate nende ülesannete koostamisse pole pandud ja asjad korduvad, lihtsalt numbrid on veidi ära muudetud. Ma tegin ise 2012 aastal nii, et hankisin endale paari varasema aasta ülesanded, otsisin sisuanalüüsi kasutades läbi aastate korduvaid tüüpülesandeid (nt. matemaatika osas ei ole juba mitu aastat ühtegi uut tüüpi ülesannet sisse pandud ning seetõttu on sealt üsna kerge maksimum skoorida) ja mõtlesin välja viise kuidas erinevaid sektsioone testist võimalikult kiiresti ja õigesti lahendada (nt. lugemisosa puhul on iga lõigu kohta üks küsimus ning kogu teksti pole korraga otstarbeks läbi lugeda). Ainukene osa mida sisuliselt õppida pole võimalik on esimene, sõnavara. Kui just ÕS'i täielikult pähe ei õpi, ei mõtle ikka sääraseid ülesandeid välja kus sulle antakse 5 sõna mida keskmine eestlane iial ei tea ning nende seast üks teistest erinev palutakse leida. Kui testi kohta mingeid küsimusi on, vastan meelsasti. Humble brag, aga ma suutsin eelmisel aastal 96 skoorida (ja siit foorumist sai keegi teine vist 100).
      ty

      saadan PM

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #123
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
        aga juu jääbile?
        praegu lahvatas, tuletas ennast valusalt meelde. pole mitu aastsat käinud. muhus, nautse külas, üks lahedama fiilinguga üritusi eales.

        Comment

        • v@iko
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 82

          #124
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
          miks kõik asjad see aasta juuli viimasel nädalal on :S Kõik kohad käiks läbi. Täna avastasin ühe huvitava festivali veel, esimest korda kuulsin http://schilling.ee/2013/ tundub täitsa huvitav, ma lähen vast vaatan üle.
          Juuli viimasel nädalal?Pigem algus...

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #125
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            praegu lahvatas, tuletas ennast valusalt meelde. pole mitu aastsat käinud. muhus, nautse külas, üks lahedama fiilinguga üritusi eales.
            jeep, kah üle paari aasta jälle kohal

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              KÜSIMUS: Äkki on foorumis mõni eestlane, kes elab välismaal ja omab Pokerstarsi kontot, millel on TRANSFER. Kui on, siis võiksite saata mulle PM-i.

              Comment

              • V4LDO
                FPP Pro
                • Jun 2010
                • 229

                #127
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Pakkuge tegevusi/ülesandeid, mida poissmeesteõhtul Tartu kesklinnas ette võtta ja tulevast abielumeest tegema panna.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #128
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
                  Pakkuge tegevusi/ülesandeid, mida poissmeesteõhtul Tartu kesklinnas ette võtta ja tulevast abielumeest tegema panna.
                  Hookers and blow, obv

                  Tõsiselt rääkides siis meie panime eelmine suvi tulevase abielumehe igasugu nänni müüma. Kuna oli tegemist
                  Lisaks pidi ta igat erinevat värvi juustega neiu telefoni numbri kätte saama ja pilti tegema nendega. Pärast läksime pläsku sauna ja klubisse.
                  Pidu algas tegelikult juba hommikul kus peigmehe varastasime firma suvepäevadelt ära.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #129
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    ühel poissmeestekal tartus kasutasime lodja teenuseid vahepealse transpordi/möllu vahendina. soovitan.

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #130
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Sõber sai Brasiilia depilatsiooni viidud, mõeldes tulevase naise peale, kubemesse südamed raseeritud ja ühe jala karvad eemaldatud, pole jullu, kasvavad tagasi.

                      Kaarsilla alt vedasime paadi järel läbi, oli nööri otsas, õhukummi peal paadi järel ja inimesed said silla pealt kanamunadega märki pilduda. Mune võib müüa

                      Comment

                      • MartinGarcia
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 517

                        #131
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        Sõber sai Brasiilia depilatsiooni viidud, mõeldes tulevase naise peale, kubemesse südamed raseeritud ja ühe jala karvad eemaldatud, pole jullu, kasvavad tagasi.

                        Kaarsilla alt vedasime paadi järel läbi, oli nööri otsas, õhukummi peal paadi järel ja inimesed said silla pealt kanamunadega märki pilduda. Mune võib müüa
                        Haha, munadega loopimine sillalt, väga hea !

                        Comment

                        • doublemint65
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 695

                          #132
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Sportlik - paintball, poissmees on parukaga ja roosa kleidiga, teda lastes saab kaks punkti vms, variante palju.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #133
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Tra jass on ikka ilus sõber, hea, et omal selliseid taune sõprade seas pole.

                            Comment

                            • CheckRaise
                              Julm Donk
                              • Dec 2010
                              • 86

                              #134
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              Tra jass on ikka ilus sõber, hea, et omal selliseid taune sõprade seas pole.
                              kas oled wihane?

                              Comment

                              • Aime
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 152

                                #135
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                noh sõbrad sõpradeks, aga jah mis rahulduse saab üht oma sõpradest selliselt peedistades jääb mulle arusaamatuks. Noh olgu mulle pole kunagi s/m sobinud ka, aga teine küss hoopis, mis hea pärast peaks üks tegelane (poissmeheõhtu peakangelane) lubama endaga nii teha. Mune ta pihta loopida nagu whaaat???? Ssamahästi võiks ju talle kaarsillalt pähe kusta või lasta karvasel naabri gorillal ära vägistada.

                                Ilmselt siiski päriselt sellist peedistamist ei toimunud ja see oli nagu pigem ajurünnak.

                                Comment

                                Working...