Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Ma ei ole reg vs reg HU PLO-ga kursis - kui keegi on, siis kui paljud avavad preflop minraisega, kui paljud 3x umbes protsentuaalselt? HU NLHE-s nt 99% avab minraisega midstakes+ reg vs reg.
Ma ei ole reg vs reg HU PLO-ga kursis - kui keegi on, siis kui paljud avavad preflop minraisega, kui paljud 3x umbes protsentuaalselt? HU NLHE-s nt 99% avab minraisega midstakes+ reg vs reg.
Comment