---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #106
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Ma ei ole reg vs reg HU PLO-ga kursis - kui keegi on, siis kui paljud avavad preflop minraisega, kui paljud 3x umbes protsentuaalselt? HU NLHE-s nt 99% avab minraisega midstakes+ reg vs reg.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #107
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      okei, ma rohkem ei postita purjus peaga.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #108
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        okei, ma rohkem ei postita purjus peaga.
        Postita ikka. Hea lugeda hommikul kohvi kõrvale ja kettaid lasta.

        Eetika piires aint :P

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #109
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]





          Last edited by VisaHing; 03.07.13, 12:59.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #110
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Suht kurb ;_;

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #111
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              Suht kurb ;_;
              jep. aga politsei vaatevinklist - mida nad tegema peaks? esmalt see äratõusnud vend ju noris ja sõimas mente pikalt. käed raudu on igati loogiline. ega nalja pole, kui selline lehm rünnata üritab peremeest kaitstes. kõik sai alguse napakast peremehest - esmalt, et ülbas korrakaitsjatega ja teiseks, et aknaid kinni ei pannud autos, kuhu oma murdja vedas.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #112
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Insta tilt :(

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #113
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Pärats mitut aastat harjutamist enam taolisi vidoesid ei vaata, sest tean 100% et homseni tuju rikutud ja raudselt tuleb veel tulevikus ka meelde.

                  Teiseks, Kanepi mängud on ainuke sport, mille vaatamine konkreetselt ropendama ajab, sest nii solid pinge kogu aeg.

                  Ja trollin veel ühe ülesandega. Karupojale ja Strawberryle tänud ette, kui viitsmist kaasa mõelda:

                  Jaan on 5 aastat vanem kui Linda.Kümme aastat tagasi oli Juhan 10 aastat vanem kui Mari.
                  Kui vana on Juhan praegu?

                  (1) Praegu moodustab Jaani vanus kolmandiku Mari vanusest.
                  (2) Praegu moodustab Linda vanus kuuendiku Mari vanusest.

                  Vajaminev informatsioon sisaldub väites:

                  A (1) kuid mitte(2)
                  B (2) kuid mitte(1)
                  C (1) ja (2) koosvõetuna
                  D (1) ja (2)eraldi võetuna
                  E mitte kummaski väites

                  Enne, kui oma lahenduskäigu ette käin, siis küsin igaks juhuks üle, et ega siin sellist meta-levelit ei ole, et kui pean vastama bolditud küsimusele nr.1 ja nr2. väite abil, siis ei saag iteha, kuna kuskil pole öeldud, et enne küsimust olev tekst on kasutamiseks.
                  Nagu kunagi koolis anti mingi test, kus kästi juhend läbi lugeda ja siis oli ilge list ülesandeid. Juhendi lõpus oli, et kirjutage tööle nimi ja anna ära. Kes ei lugenud läbi, see tegeles pool tundi mingite debiilsustega.
                  Ei tahaks uskuda, et selle puhul nii tehtud on, et kui enne boldi küsimust infot lahendina ei kasuta, siis ei saagi lahendada.

                  Aga kontrolliks lahenduskäiku.

                  *Jaan on 5 a. vanem kui Linda
                  *Juhan on 10 a. vanem Mari
                  *Jaan on 3x noorem kui Mari
                  *Linda on 6x noorem kui Mari
                  * ergo Jaan on 2x vanem kui Lina samas on ta 5 a. vanem kui Linda ergo Linda saab olla ainult 5 a. ja Jaan 10

                  Mari siis järelikult 30 ja Juhan 40 a.

                  ehk siis C on õige, kuna ilma mõlema väiteta ei ole Mari vanust kui sort of konsonanti selle ülesande puhul millegagi võrrelda.

                  Huvitav, kas mata targem enne ära teha seal, kui pea värske, või enne lihstamates läbi tuisata ja siis hakata mindfuckima ennast.

                  tänud ette

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #114
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    Huvitav, kas mata targem enne ära teha seal, kui pea värske, või enne lihstamates läbi tuisata ja siis hakata mindfuckima ennast.
                    Kõige esimesena tuleks ära teha need sektsioonid mida kõige paremini oskad. Vastasel juhul võib lihtsalt tekkida olukord kus aeg saab otsa ja pool testi on tegemata kuna veetsid liiga palju aega raskeid ülesandeid nuputades.

                    Kes räägivad, et akadeemiliseks õppida ei saa, siis see väide on väär. Nagu karupoeg mõni päev tagasi ütles siis erilist innovatsiooni läbi aastate nende ülesannete koostamisse pole pandud ja asjad korduvad, lihtsalt numbrid on veidi ära muudetud. Ma tegin ise 2012 aastal nii, et hankisin endale paari varasema aasta ülesanded, otsisin sisuanalüüsi kasutades läbi aastate korduvaid tüüpülesandeid (nt. matemaatika osas ei ole juba mitu aastat ühtegi uut tüüpi ülesannet sisse pandud ning seetõttu on sealt üsna kerge maksimum skoorida) ja mõtlesin välja viise kuidas erinevaid sektsioone testist võimalikult kiiresti ja õigesti lahendada (nt. lugemisosa puhul on iga lõigu kohta üks küsimus ning kogu teksti pole korraga otstarbeks läbi lugeda). Ainukene osa mida sisuliselt õppida pole võimalik on esimene, sõnavara. Kui just ÕS'i täielikult pähe ei õpi, ei mõtle ikka sääraseid ülesandeid välja kus sulle antakse 5 sõna mida keskmine eestlane iial ei tea ning nende seast üks teistest erinev palutakse leida. Kui testi kohta mingeid küsimusi on, vastan meelsasti. Humble brag, aga ma suutsin eelmisel aastal 96 skoorida (ja siit foorumist sai keegi teine vist 100).

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #115
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      jep. aga politsei vaatevinklist - mida nad tegema peaks? esmalt see äratõusnud vend ju noris ja sõimas mente pikalt. käed raudu on igati loogiline. ega nalja pole, kui selline lehm rünnata üritab peremeest kaitstes. kõik sai alguse napakast peremehest - esmalt, et ülbas korrakaitsjatega ja teiseks, et aknaid kinni ei pannud autos, kuhu oma murdja vedas.
                      nürga närviga ment oli, videost oli selgelt näha kuidas koer algul ei rünnanud kedagi, mendipoiss ise provotseeris koera, lähenes talle on tukiga päris äkiliselt koera suhtes, mille peale koer ründas, peale esimest pauku pani koer peaaegu jooksu ka, niipalju kui sai, aga ikka oli vaja 3 pauku veel otsa panna
                      Last edited by Junken; 03.07.13, 15:28.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #116
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Summer Sound Festivalile minejaid ?

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #117
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Summer Sound Festivalile minejaid ?
                          jees

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #118
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            miks kõik asjad see aasta juuli viimasel nädalal on :S Kõik kohad käiks läbi. Täna avastasin ühe huvitava festivali veel, esimest korda kuulsin http://schilling.ee/2013/ tundub täitsa huvitav, ma lähen vast vaatan üle.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #119
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              aga juu jääbile?

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #120
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                                miks kõik asjad see aasta juuli viimasel nädalal on :S Kõik kohad käiks läbi. Täna avastasin ühe huvitava festivali veel, esimest korda kuulsin http://schilling.ee/2013/ tundub täitsa huvitav, ma lähen vast vaatan üle.
                                (Y) See toimub minu kodukandis muideks

                                Comment

                                Working...