Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
herr Junken, tundud äärmiselt ebastabiilne olevat - erinevalt sinust ei sōimanud eelnevalt keegi mitte kedagi.
herr Junken, tundud äärmiselt ebastabiilne olevat - erinevalt sinust ei sōimanud eelnevalt keegi mitte kedagi.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment