*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #676
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    huvitav mis sellistel meestel viga on? Naised tahvadki tähelepanu ning kuna eesti mehed on nii mökud, siis tulebki seda tähelepanu otsida teistelt naistelt. See on ju vana tõde, et naised löövad üles ennast teiste naiste pärast mitte meestejaoks, sest möku eesti mees nagunii ei saa aru. Kui ma sellise pika jutu oleks kirjutanud, oleks mul häbi. Kedagi ei koti ühe inimese arvamus.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #677
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Väike sarkasm on ok, aga viimasel ajal sult ainult kuidagi negatiivseid/kibestunud postitusi ainult tulebki...
      Karupoeg on kindlasti foorumi intelligentsemate ja terasemate postitajate seas. Aga Codecciga nõustun. Loodan, et Karupoeg taastub endisesse vormi. glgl!

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #678
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        Olid korralikult õppinud ja mäletad kui ebastabiilne oli, aga mis aine, vot seda ei tea. Lahe!
        Ajaloost jäävadki killud meelde, vaevalt, et sina mäletaksid 15a taguseid sündmuseid detailselt.

        Ja töö kohta, minuarust IT alased (täppisteadus) ained on väga spetsiifilised, seal kas oskad vastata või mitte. Kui oled juba pikema jutu suutnud kirja panna, siis peaks ikka teadma ka mida sa räägid. Juuras, psühholoogias, sotsioloogias jne võid suht kelbast ajada ja asja ümmarguseks oma jutuga puhuda ja kehva hinde ikka välja teenida.
        Last edited by Pumper; 30.06.13, 11:30.

        Comment

        • Junken
          Lendur Sass
          • Sep 2011
          • 1039

          #679
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Codecci.

          Olen sinu vastu alati viisakas olnud, isegi siis kui sa oled üsnagi lolli juttu ajanud. Aga kui sa ei saa ei leia enda ning Pumperi jutust suuri ebakõlasid, siis võiksid seda küsimust pigem endalt küsida.

          p.s. viisakas olen ma olnud sellepärast, et omal alal ning omas valdkonnas oled sa kindlasti parem kui mina omas. See väärib teatud respekti. Päris tõsiselt.
          Aga on valdkondi, kus su teadmised on üsnagi vähese tõeväärtusega ning ma arvan et ma olen üsnagi vale inimene, kellega sa peaksid selles temaatikas vaidlema. Täpselt samamoodi nagu mina sinuga a la HU stratis (p.s. sellepärast ma ei võta ka seal sõna).

          Pumperi jutt tundus aga lihtsalt loll. Antud hetkel, mitte üldiselt. Kuigi me ei ole temaga eye to eye, siis väike sarkasm on minu arvates teretulnud.
          Ma olen alati rääkinud
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Gang Starr
            FPP Pro
            • Sep 2012
            • 231

            #680
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            kas keegi selle laulu nime suudab välja peilida?

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #681
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Uploaded on Nov 16, 2010
              Yellow Cab Drift Team Philippines
              Drivers Ryan Agoncillo, Alex Perez, & Kevin Tayao
              Download song @ www.myspace.com/freeform -Sunnymix1

              tundub mingi mix, nime ei viitsind otsida


              aga enda posti kohta... in B4 haters gonna hate

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #682
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas Junken Vaata postitust
                Ma olen alati rääkinud
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Karupoja intelligentsuse kohta pole mul küll midagi halba öelda. Tore, et teemat biidid taaskord.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #683
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  STFU juba ükskord ohm..n

                  kas ma ütlesin et karupoja , pigem käis see selle kohta, et arvad endast nii hästi, aga vaata mis teksti sa siin vahepeal toodad

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #684
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    youtube video all on:

                    Download song @ www.myspace.com/freeform -Sunnymix1
                    By - Struan Wallace and Ian King of Wreckless Inc

                    EDIT:
                    bzz jäin hiljaks suht palju :D
                    Last edited by Char; 30.06.13, 13:13.

                    Comment

                    • Gang Starr
                      FPP Pro
                      • Sep 2012
                      • 231

                      #685
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      youtube video all on:

                      Download song @ www.myspace.com/freeform -Sunnymix1
                      By - Struan Wallace and Ian King of Wreckless Inc
                      enne siia postitamist ma ikka natuke uurisin ringi. see oli ka esimene mida klickisin obv.
                      Free Form does not have any mixes.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #686
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        STFU juba ükskord ohm..n

                        kas ma ütlesin et karupoja , pigem käis see selle kohta, et arvad endast nii hästi, aga vaata mis teksti sa siin vahepeal toodad
                        Ei arva endast hästi, sinust arvan lihtsalt halvasti.

                        Mine tee õlga või midagi, see vaidlus ei vii anyway kuskile.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #687
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                          enne siia postitamist ma ikka natuke uurisin ringi. see oli ka esimene mida klickisin obv.
                          Free Form does not have any mixes.
                          üsna huvitav laul, isegi fraaside järgi google ei anna..

                          refrään : blue skies are clear and the suns getting hotter
                          räpp: some believing some got a reason for easy breathing
                          räpp: i can't ... now the beginning of summer gotta get outside today

                          Comment

                          • vilistaja
                            Jube Noob
                            • Nov 2009
                            • 148

                            #688
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Googlist sain küll Free Form - Sunny ja youtubeis üleval ka ilma drifti mürata.

                            Comment

                            • Gang Starr
                              FPP Pro
                              • Sep 2012
                              • 231

                              #689
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              oujee. thanks dude:)

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #690
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Comment

                                Working...