Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Kui 99% rikuvad reegleid, siis saavadki need 99% F-i. Milles saab üldse küsimus olla? Teine asi on see, et ei, seda ei juhtu igal erialal ning igas koolis. Võttes ivy league või teised tippkoolid, siis seal pannakse konkreetselt kitse spikerdajate peale ning õige kah. Elu on karm ning konkureeritakse tipu nimel (vähemalt neis koolides, mitte kuskil mainoris). Never ei lasta kellelgi saada ebaausat eelist enda üle. (keskmine hinne loeb nt magistrisse astumisel või hea praktikakoha saamisel).
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Comment