*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #646
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    ???

    Standard as seda juhtub igas erialas, igas koolis, igas riigis. Mitte, et seda peaks tingimata tegema. Aga õppejõule peavad kehtima hoopis teised standardid, selline asi ei kõlba kuhugi, et kui 99% õpilastest spikerdab siis see on vabandus õppejõule, et pendli järgi hindeid panna.
    Kui 99% rikuvad reegleid, siis saavadki need 99% F-i. Milles saab üldse küsimus olla? Teine asi on see, et ei, seda ei juhtu igal erialal ning igas koolis. Võttes ivy league või teised tippkoolid, siis seal pannakse konkreetselt kitse spikerdajate peale ning õige kah. Elu on karm ning konkureeritakse tipu nimel (vähemalt neis koolides, mitte kuskil mainoris). Never ei lasta kellelgi saada ebaausat eelist enda üle. (keskmine hinne loeb nt magistrisse astumisel või hea praktikakoha saamisel).

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #647
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      No kui need 99% saaks F-i oleks kõik tip-top. Aga praegusel juhul tundub, et õppejõud tõmbas random generatoriga hindeid õpilastele. Ja sellisel juhul saab see 1% ka kahju kes ausalt oma asju ajab.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #648
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Codecci mulle tundub, et sa jaurad praegu asjast millest sa midagi ei jaga.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #649
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Elaborate?

          Üks õpilane sai 5 punkti, teine sai 9 punkti, identsed tööd, spikerdamisega vahele ei jäädud.

          Kui maksimum on 100, siis on mingil määral arusaadav, pole nii suur parandamisviga...

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #650
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Mul kunagi TTÜ-s samasugune õppejõud (äkki sama vend), ka IT alal andis mingit ainet ja enamus said 0, valitud vennad 1 v 2, muud valikut üldse polnud. Õppejõud selgitama ei vaevunud, vigasid ei näidanud. Kord lendasin oma tööga talle peale, luges kõikide küsimuste vastused läbi (10 vastust, kõik üle 5 lause) ja ütles, et oleks vaja juurde, et sellisega läbi ei lähe, kusjuures olin õppinud korralikult. Tundus väga sarnane juhtum, kahtlustangi, et äkki sama õps.

            Kusjuures õppejõud ise oli suhteliselt ebastabiilne loengus, kirjutas midagi tahvlile, siis lambist võttis kuskilt uue teema, vana teema oli veel tahvlil lõpetamata (valemid), kustutas maha ja lendas juba uue probleemi lahendamise poole - vanast teemast rohkem kuulda ei saanudki.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #651
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Elaborate?

              Üks õpilane sai 5 punkti, teine sai 9 punkti, identsed tööd, spikerdamisega vahele ei jäädud.

              Kui maksimum on 100, siis on mingil määral arusaadav, pole nii suur parandamisviga...
              Ma ei tea täpselt asjaolusid ja sellepärast ei käigi seda teemat kommenteerimas. See et 95 protsenti spikerdab on fakt ja isegi ei salga et baka ajal sai usinalt sellega tegeletud alusainetes.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #652
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Mina ei ole spikerdamise kohta midagi halba öelnud siin teemas, ajasid mind karupojaga segamini?

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #653
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  See et 95 protsenti spikerdab on fakt
                  ei ole

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #654
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    ei ole
                    no aga kui ütled et on siis on ju

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #655
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      Pole vist eraldi uudist väärt, aga kui keegi plaanib lähiajal slotiga jackpoti koju tuua, siis mõned Playtechi kasiinod võivad soliidselt leveldada. Küll sama tõenäoline sellise probleemiga kokku puutuda, kui R-kioski tädilt lotopileti kontrollimisega üle saada.
                      Tegelt on see küllaltki sarnane USA suurtele lotovõitude payment planidele, aga nende puhul tundub kuidagi tavaline.



                      Playtech Casinos with predatory progessive terms
                      Just lately, I was revisiting a player issue which has really bothered me. In case you have forgotten (or were unaware) this was the problem with Sylvia P. who had won over $4.1 million dollars from a progressive slot at Joyland casino back in 2008. The casino had withdrawal terms of $9k per month and had applied this to her progressive win. That would have taken 39 years to pay out.


                      So the casino cut a deal with her using non-casino email addresses (thus erasing any evidence of dodginess), and she received about half. That thread is here:
                      http://www.casinomeister.com/forums/...ssive-win.html

                      Playtech upheld the casino's decision stating that "it was in the terms and conditions, which she agreed to..." I was also told by the COO of William Hill back then (they had purchased Joyland and the casinos that went with it) that the $9k a month withdrawal limitations applied to progressive wins was unacceptable, and that the terms would be removed.

                      Well guess what folks? The term is back. And not only is it back at Joyland casino, but it is being used on +40 Playtech casinos - which are now listed here:
                      http://www.casinomeister.com/rogue/n...ogressives.php


                      7Regal Casino - 7Regal.com
                      21Nova - 21nova.com
                      50Stars Casino - 50starscasino.com
                      African Palace Casino - africanpalacecasino.com
                      Bwin - bwin.com
                      Carnival Casino - carnivalcasino.com
                      Casino Bellini - casinobellini.com
                      Casino Del Rio - casinodelrio.com
                      Casino Las Vegas - CasinoLasVegas.com
                      Casino King - casinoking.com
                      Casino Tropez - casinotropez.com
                      City Club Casino - cityclubcasino.com
                      City Tower Casino - citytowercasino.com
                      Club Dice Casino - clubicecasino.com
                      Crown Europe Casino - crowneurope.com
                      Euro Grand Casino - eurogrand.com
                      Euro Max Play - euromaxplay.com
                      Europa Casino - europacasino.com
                      Giant Vegas - Giantvegas.com - Rogued
                      Grand Reef Casino - grandreefcasino.com
                      Indio Casino - indiocasino.com
                      Jackpot247 - jackpot247.com (£20,000 per month)
                      Joyland Casino - joylandcasino.com
                      La Isla Online Casino - laislacasino.com
                      Magic Box Casino - magicboxcasino.com
                      Majestic Comet Casino - majesticcomet.com
                      Noble Casino - Noblecasino.com - Rogued
                      Palace VIP Casino - palacevipcasino.com
                      Party Casino - partycasino.com
                      Planet Kings - planetkings.com - rogued
                      Prestige Casino - prestigecasino.com
                      Prime Casino - PrimeCasino.com
                      Royal Dice - royaldice.com - Rogued
                      Sierra Star Casino - sierrastarcasino.com - Rogued
                      Sky Kings Casino - skykingscasino.com
                      Super Casino - SuperCasino.com (£20,000 per month)
                      Swiss Casino - scasino.com
                      Titan Casino - titancasino.com
                      Vegas Red - vegasred.com
                      Vernons Casino - vernons.com
                      Winner Casino - winner.com


                      Most of the casinos listed have $9k - $15k a month withdrawal limitations and apply this to progressive wins as well. These are officially Not Recommended at Casinomeister. Would you recommend these casinos to anyone? I sure won't.

                      And just a note - most Top Game casinos do the same.


                      Keegi ootab 2 a. vastust sellele küsimusele, Gibraltari Gambling Commissionerilt, nii et väga mugav teema vist ei ole.

                      Frankly I believe William Hill still owes this woman $2 million, as they bought the Joyland Casino business from Playtech, debts and all. I am not naive enough to believe that it will ever be paid though.

                      Now here is the worst part: to the best of my knowledge, Playtech pays the casinos that offer these progressive jackpots the full winning amount if a player wins the jackpot at their casino. It is then up to the casino to pass the jackpot on to the player.

                      I am sure you can see the inherent contradiction in the casino receiving the full jackpot amount in one lump sum, but the player only receiving it in $10,000 monthly instalments over 15-35 years.

                      What I would appreciate is if you could comment on how this sort of clause fits in with your licensing requirements and whether you think that it is an appropriate business practice for casinos regulated under your jurisdiction? It is my opinion, and that of many players that I have spoken to, that these sorts of terms are unacceptable for casinos that are regulated in the world's most respected licensing jurisdiction. I would like to see your casinos obliged to pay progressive wins in a much shorter and legally defined timeframe.


                      http://www.casinomeister.com/forums/...tml#post564486

                      Casinomeister.com on väga legit fair play foorum, seega kellegi jaoks tõsine probleem.
                      See on ju eluscamm. Vanatädi võitis $4.1M. Kasiino ei pea sellest ise midagi maksma, sest see on juba kokku kogutud raha. Playtech teeb kasiinole lihtsalt 4.1M suuruse kande ning kasiino kannab selle tädi kontole. Nüüd tädike ei saa enam raha kätte ja kasinn saab mõnusa 4.1M rahasüsti.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #656
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Ma ütlesin kohe teema alguses, et tegemist on kaheti võetava olukorraga.

                        Samas ma ei saa aru nende noorte vingumisest. See, et on teada, et 2 inimest tegi ühesuguse töö, tähendab, et emb- kumb neist on spikerdanud. Kuidas sa muidu tead, et sinu töö on teise tööga identne? Ja nüüd tulle sellel baasil vinguma ja oma õigust taga nõudma on äärmiselt hale.

                        Ja läbi kukkusid nad sellepärast, et aastast-aastasse on eksam olnud neil ühesugune. Nüüd tegi õppejõud eksami, mis ei ole sarnane varasematele aastatele ning mida eelmiste aastate tööde pealt spikerdamisega ära ei tee. Õpilased kukkusidki täiesti ausalt läbi. Milles on nüüd probleem? Õpilased eeldasid, et nad biidivad süsteemi, õppejõud muutis süsteemi ning see ei ole õppejõu süü, et õpilased lootsid lihtsamalt läbi saada. Oleks nad terve semestri normaalselt õppinud, mitte lootnud varasematele töödele, oleks asi tip-top.

                        Minul on isiklikult spikerdamise vastu väike tolerants olukorras kus see toob ebaausa eelise. Paljudes magistriprogrammides (nii Eestis kui tippülikoolides mujal maailmas) on keskmine hinne suure tähtsusega ning kui samasuguse võimekusega isik spikerdab, siis see ei ole aus. Ja nüüd tulla väitma, et spikerdamine on normaalne nähtus ning seda tehakse igal pool, igas riigis ning igas koolis, näitab mingil määral väitja vähest silmaringi ning on demagoogia.

                        Ja see eelis jutt kehtib olukorras, kus konkurents on tihe ning iga väike asi on määrava tähtsusega. Nt USA-s, kus on väga oluline see, mitmes sa olid enda lennus. Kui sa konkureerid 100st inimesega lennus top 3 koha (et saada ivy league tasemega ülikooli) peale ning sul on sinna 10 tõsist konkurenti, siis never ever ei lase kaasõpilased spikerdamist läbi. Sellepärast seda ei tehta ka. Puhtalt isiklikust kogemusest väidetuna.

                        Kui eesmärgid on teised (saada mainoris oma paber), siis on spikerdamine arusaadav, kuid ikkagi mingil määral frowned upon. Iga inimese vaba valik, kuid kui ma näen, et mina saan sellest mingi disadvantage, siis ei kavatse ka lihtsalt pealt vaadata.

                        Teiseks. Kui antud õppejõud tõesti sõimas ja mõnitas õpilasi, siis see on täiesti vale. Ütlen ausalt, et kui minu õppejõud ütleks mulle, et "sinusugused lastakse maha", siis ma ajaks temaga natuke mehe juttu teiste silme alt eemal.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #657
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Mul ka Lorentsi mõlemad ained läbitud (scammimata). Minu jaoks oli tegu väga huvitavate teemadega, mis andsid hea baasi süsteemsele mõtlemisele ja mõnetigi lükkasid minu (kui eelnevalt paadunud humanitaari) aju õiges suunas liikuma. Ta on välja andnud ka vähemalt ühe täiesti soliidse raamat\õpiku, mida oli üllatavalt suur nauding läbi töötada. Ehk siis mingi udutamisega tegemist ei ole. Materjale lubas ta tõesti kasutada, aga nagu eksaminäidisest näha, siis ilma teemat süvitsi valdamata pole ka kõigist maailma materjalidest kasu.

                          Lorents on muidugi väga tugev isiksus ja 100% alfaisane, mis tekitab grupisituatsioonides probleeme (kaldub tõesti tiba shovinismi, rassismi, elitarismi). Samas on ta siiski ka väga erudeeritud inimene, valdab väga palju teemasid süvitsi. Ta loengud olid väga-väga huvitavad, mida oli nauding isegi reedel peale tööpäeva lõppu kuulama minna...

                          Comment

                          • Narrator
                            Julm Donk
                            • Apr 2011
                            • 75

                            #658
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Keegi äkki teab mingit head lehekülge, kust on võimalik vaadata erinevaid nl5,nl10,nl16 FR ja 6max sesside videoid. Millegi eest plekkima ei viitsi hakata.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #659
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas tdx Vaata postitust
                              Mul ka Lorentsi mõlemad ained läbitud (scammimata). Minu jaoks oli tegu väga huvitavate teemadega, mis andsid hea baasi süsteemsele mõtlemisele ja mõnetigi lükkasid minu (kui eelnevalt paadunud humanitaari) aju õiges suunas liikuma. Ta on välja andnud ka vähemalt ühe täiesti soliidse raamat\õpiku, mida oli üllatavalt suur nauding läbi töötada. Ehk siis mingi udutamisega tegemist ei ole. Materjale lubas ta tõesti kasutada, aga nagu eksaminäidisest näha, siis ilma teemat süvitsi valdamata pole ka kõigist maailma materjalidest kasu.

                              Lorents on muidugi väga tugev isiksus ja 100% alfaisane, mis tekitab grupisituatsioonides probleeme (kaldub tõesti tiba shovinismi, rassismi, elitarismi). Samas on ta siiski ka väga erudeeritud inimene, valdab väga palju teemasid süvitsi. Ta loengud olid väga-väga huvitavad, mida oli nauding isegi reedel peale tööpäeva lõppu kuulama minna...
                              go home lorents

                              im with karupoeg
                              te tulete ülikooli eriala omandama mitte paberit saama... mõndadel ametitel vastutate otseselt inimeste elude eest ja teadmiste puudumine just kasuks ei tule
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #660
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                Mul kunagi TTÜ-s samasugune õppejõud (äkki sama vend), ka IT alal andis mingit ainet ja enamus said 0, valitud vennad 1 v 2, muud valikut üldse polnud. Õppejõud selgitama ei vaevunud, vigasid ei näidanud. Kord lendasin oma tööga talle peale, luges kõikide küsimuste vastused läbi (10 vastust, kõik üle 5 lause) ja ütles, et oleks vaja juurde, et sellisega läbi ei lähe, kusjuures olin õppinud korralikult. Tundus väga sarnane juhtum, kahtlustangi, et äkki sama õps.

                                Kusjuures õppejõud ise oli suhteliselt ebastabiilne loengus, kirjutas midagi tahvlile, siis lambist võttis kuskilt uue teema, vana teema oli veel tahvlil lõpetamata (valemid), kustutas maha ja lendas juba uue probleemi lahendamise poole - vanast teemast rohkem kuulda ei saanudki.
                                Pats?

                                Comment

                                Working...