Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Cmon, spikerdamine mingil määral on koolides suht standard, aga õppejõu selline viga ikka väga ränk. Mis tunde see sinus tekitab kui oled hea õpilane, ise midagi valesti ei tee ja hiljem kuuled, et 2 kursakaaslast tegid identsed tööd ja said pea 2x vahega punkte? Ja enda tulemus tuli ka halb, samas töid näitamiseks ei anta.
Mees kodus lampi pendli järgi paneb hindeid, võtab igasuguse isu õppimiseks ära ju.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Mees kodus lampi pendli järgi paneb hindeid, võtab igasuguse isu õppimiseks ära ju.

Comment