*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #631
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    http://www.postimees.ee/1283890/it-k...utada#comments

    väljavõte:

    Küsimus: "Petitsioonis on kirjas, et osad õpilased on saanud kontrolltööde eest kõrgemaid punkte kui see võimalik oli. Mida see tähendab?"
    Vastus: "Seda väidetakse sel alusel, et kaks inimest tegid identsed tööd. Üks sai viis punkti, teine sai üheksa."

    Pärast sellist lauset, mis põhimõtteliselt kinnitab Lorentsi juttu spikerdamisest, tulla veel enda õigust taga ajama? Uskumatu
    Cmon, spikerdamine mingil määral on koolides suht standard, aga õppejõu selline viga ikka väga ränk. Mis tunde see sinus tekitab kui oled hea õpilane, ise midagi valesti ei tee ja hiljem kuuled, et 2 kursakaaslast tegid identsed tööd ja said pea 2x vahega punkte? Ja enda tulemus tuli ka halb, samas töid näitamiseks ei anta.

    Mees kodus lampi pendli järgi paneb hindeid, võtab igasuguse isu õppimiseks ära ju.

    Comment

    • supernova66666
      Grinder
      • Nov 2012
      • 732

      #632
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      http://www.ohtuleht.ee/531860

      Pärnu poksiklubi tegutseb. lol käsklusi antakse nagu sõjaväes
      Tra need eesti seadused ajavad oksele. Sellesamuse artikli kommentaarides on lingid mis viitavad sama poksiklubi liikmete varasematele tegude. Enamus saanud karistada - aga kõik saavad tingimisi. Kui sa peksad asja eest teist taga võõra inimese läbi või veel hullem inimesed, siis sinu koht on vangla.
      Poevaras kes varastab jäätise ja jääb mitmendat korda vahele läheb istuma. Peksjad kes litivad valimatult süütuid on vabaduses.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #633
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Fuck. Kui närvi ajab. Keskööl kadus intetrnet. Ja obv starmani klienditeenundus ei ole tööl. Selline jama peax seadusega olema regulerritud. Kui 24h teenus siis ka 24h klienditugi. Sorry for typos cause typing by phone

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #634
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Lol@spikerdamine standard. Grow up.

          Comment

          • supernova66666
            Grinder
            • Nov 2012
            • 732

            #635
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Fuck. Kui närvi ajab. Keskööl kadus intetrnet. Ja obv starmani klienditeenundus ei ole tööl. Selline jama peax seadusega olema regulerritud. Kui 24h teenus siis ka 24h klienditugi. Sorry for typos cause typing by phone
            Kunagi kadus Elionil ööse täitsa 0 koha pealt nett ära. Mingit hoiatus kõnet ega meili ei tulnud. Ilm oli täiesti ok. Ma olin giganärvis, sest mul oli palju turniire lahti. Ja tookord ei olnud netipulka kah varuks igaksjuhuks lauapeal. Ööse pole väga inimest ka kellele hellata, et tulen grindin veidike su pool.

            Helistasin ja rääkisin loo ära, et a.la tänu teile kaotasin ma 300 $ vms. Et kui püsiühendus siis püsiühendus ja olgu püsiühendus ja olgu nett koguaeg olemas. Sain kompiks 10% järgmise kuu arvest alla, ehk siis 35 eurist 3.5 euri

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #636
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Lol@spikerdamine standard. Grow up.
              ???

              Standard as seda juhtub igas erialas, igas koolis, igas riigis. Mitte, et seda peaks tingimata tegema. Aga õppejõule peavad kehtima hoopis teised standardid, selline asi ei kõlba kuhugi, et kui 99% õpilastest spikerdab siis see on vabandus õppejõule, et pendli järgi hindeid panna.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #637
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                See ei ole spikerdamine ju. Kui sa oled loengus käind ja asja ilusti konspekteerinud, siis nahhui on sul vaja seda kodus pähe tuupida ? Eriti kui on tegu Lorentsi loogikaga, see oli ikka suhteliselt karm asi, mida ühelgi normaalsel inimesel kunagi päriselus vaja ei lähe.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #638
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Tegelt sellise sitaratta juures, kes ainult 5% õpilasi läbi laseb on täiesti terve nähtus, et terve klass teeb eksami ajal koostööd.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #639
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Ma ei saa telefoniga quoteda. Jah tehakse aga imo see on vale öelda standard. See oleks nagu ühiskondlik norm. See ei ole õige ja seda ei tohiks tolereerida.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #640
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      9 inimest sai hindeks "1" miinimum hinde. 150 hulgas on raudselt geeniusi, kes saavad maximumi. Olen ise tty-s õppinud ja olnud har tunnis tyypidega kelle iq on 200+++. no way on 150 hulgas kõik tainapead. Lorents pani siin puusse
                      Aine on ka mingi loogika-filosoofia-metafüüsika segu, kus matiga pole suurt midagi peale hakata. Annavad õppejõule palju mänguruumi manipuleerimiseks

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #641
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Priva, maailmas on ainult 3 inimest confirmed 200+ IQ 'ga

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #642
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          http://www.ohtuleht.ee/531860

                          Pärnu poksiklubi tegutseb. lol käsklusi antakse nagu sõjaväes
                          ma olin ka seal, kui need "poksijad" peale lendasid :D

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #643
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Pole vist eraldi uudist väärt, aga kui keegi plaanib lähiajal slotiga jackpoti koju tuua, siis mõned Playtechi kasiinod võivad soliidselt leveldada. Küll sama tõenäoline sellise probleemiga kokku puutuda, kui R-kioski tädilt lotopileti kontrollimisega üle saada.
                            Tegelt on see küllaltki sarnane USA suurtele lotovõitude payment planidele, aga nende puhul tundub kuidagi tavaline.



                            Playtech Casinos with predatory progessive terms
                            Just lately, I was revisiting a player issue which has really bothered me. In case you have forgotten (or were unaware) this was the problem with Sylvia P. who had won over $4.1 million dollars from a progressive slot at Joyland casino back in 2008. The casino had withdrawal terms of $9k per month and had applied this to her progressive win. That would have taken 39 years to pay out.


                            So the casino cut a deal with her using non-casino email addresses (thus erasing any evidence of dodginess), and she received about half. That thread is here:
                            http://www.casinomeister.com/forums/...ssive-win.html

                            Playtech upheld the casino's decision stating that "it was in the terms and conditions, which she agreed to..." I was also told by the COO of William Hill back then (they had purchased Joyland and the casinos that went with it) that the $9k a month withdrawal limitations applied to progressive wins was unacceptable, and that the terms would be removed.

                            Well guess what folks? The term is back. And not only is it back at Joyland casino, but it is being used on +40 Playtech casinos - which are now listed here:
                            http://www.casinomeister.com/rogue/n...ogressives.php


                            7Regal Casino - 7Regal.com
                            21Nova - 21nova.com
                            50Stars Casino - 50starscasino.com
                            African Palace Casino - africanpalacecasino.com
                            Bwin - bwin.com
                            Carnival Casino - carnivalcasino.com
                            Casino Bellini - casinobellini.com
                            Casino Del Rio - casinodelrio.com
                            Casino Las Vegas - CasinoLasVegas.com
                            Casino King - casinoking.com
                            Casino Tropez - casinotropez.com
                            City Club Casino - cityclubcasino.com
                            City Tower Casino - citytowercasino.com
                            Club Dice Casino - clubicecasino.com
                            Crown Europe Casino - crowneurope.com
                            Euro Grand Casino - eurogrand.com
                            Euro Max Play - euromaxplay.com
                            Europa Casino - europacasino.com
                            Giant Vegas - Giantvegas.com - Rogued
                            Grand Reef Casino - grandreefcasino.com
                            Indio Casino - indiocasino.com
                            Jackpot247 - jackpot247.com (£20,000 per month)
                            Joyland Casino - joylandcasino.com
                            La Isla Online Casino - laislacasino.com
                            Magic Box Casino - magicboxcasino.com
                            Majestic Comet Casino - majesticcomet.com
                            Noble Casino - Noblecasino.com - Rogued
                            Palace VIP Casino - palacevipcasino.com
                            Party Casino - partycasino.com
                            Planet Kings - planetkings.com - rogued
                            Prestige Casino - prestigecasino.com
                            Prime Casino - PrimeCasino.com
                            Royal Dice - royaldice.com - Rogued
                            Sierra Star Casino - sierrastarcasino.com - Rogued
                            Sky Kings Casino - skykingscasino.com
                            Super Casino - SuperCasino.com (£20,000 per month)
                            Swiss Casino - scasino.com
                            Titan Casino - titancasino.com
                            Vegas Red - vegasred.com
                            Vernons Casino - vernons.com
                            Winner Casino - winner.com


                            Most of the casinos listed have $9k - $15k a month withdrawal limitations and apply this to progressive wins as well. These are officially Not Recommended at Casinomeister. Would you recommend these casinos to anyone? I sure won't.

                            And just a note - most Top Game casinos do the same.


                            Keegi ootab 2 a. vastust sellele küsimusele, Gibraltari Gambling Commissionerilt, nii et väga mugav teema vist ei ole.

                            Frankly I believe William Hill still owes this woman $2 million, as they bought the Joyland Casino business from Playtech, debts and all. I am not naive enough to believe that it will ever be paid though.

                            Now here is the worst part: to the best of my knowledge, Playtech pays the casinos that offer these progressive jackpots the full winning amount if a player wins the jackpot at their casino. It is then up to the casino to pass the jackpot on to the player.

                            I am sure you can see the inherent contradiction in the casino receiving the full jackpot amount in one lump sum, but the player only receiving it in $10,000 monthly instalments over 15-35 years.

                            What I would appreciate is if you could comment on how this sort of clause fits in with your licensing requirements and whether you think that it is an appropriate business practice for casinos regulated under your jurisdiction? It is my opinion, and that of many players that I have spoken to, that these sorts of terms are unacceptable for casinos that are regulated in the world's most respected licensing jurisdiction. I would like to see your casinos obliged to pay progressive wins in a much shorter and legally defined timeframe.


                            http://www.casinomeister.com/forums/...tml#post564486

                            Casinomeister.com on väga legit fair play foorum, seega kellegi jaoks tõsine probleem.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #644
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



                              Lorentsi test. Huvitav kas Lorents on need teadmised kuskilt tulevikust pihta pannud? Vähemalt ta jutu järgi paarisaja aasta pärast on need tavalistes kooliõpikutes...
                              Last edited by privador; 29.06.13, 05:29.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #645
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                                ma olin ka seal, kui need "poksijad" peale lendasid :D


                                Lemme rand ei old ainuke koht kus selline möll toimus.
                                Kuna endal maa koht Rakvere lähedal siis sealt kandist tean taolisi juhtumeid päris palju mis ei ole meediasse jõudnud.

                                Pärnu kohta üks huvitav juhtum endalgi.

                                Tiksusime bussikas sõbraga, nägime kus kutt lõi purjus neiu knocki.
                                Lendasime lööjale peale, siis lendas kaugemalt mingi suurem punt meile kaele.
                                Õnneks saime ära seletatud millest teema algas, naisepeksja sai veel neilt nuuti.
                                Politsei lendas kohale vahtis ringi uuris natukene, aga midagi ei teinud.


                                Igatahes head paranemist kui sul k midagi hullu juhtus.
                                Last edited by EestiAA; 29.06.13, 06:38.

                                Comment

                                Working...