Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Esmalt tee selgeks kas asjad on täituri käes või kohtust läbi käinud. Vaata eesti.ee-st järgi, ja just.ee-st (e-toimik) kui ei ole kohtust läbi käinud saada BIG-le kiri vastu et ei tunnista antud nõuet kuna see on aegunud. Sama ka EMT-ga, ja et võivad kohtusse pöörduda kui soovivad.
Kas sul Eesti pangakonto on arestitud või vaba? Ei saagi aru kas on asi täituri käes või mitte. Kui on kohtust läbi käinud siis pead kuni aastani 2021 madalat profiili hoidma.
Esmalt tee selgeks kas asjad on täituri käes või kohtust läbi käinud. Vaata eesti.ee-st järgi, ja just.ee-st (e-toimik) kui ei ole kohtust läbi käinud saada BIG-le kiri vastu et ei tunnista antud nõuet kuna see on aegunud. Sama ka EMT-ga, ja et võivad kohtusse pöörduda kui soovivad.
Kas sul Eesti pangakonto on arestitud või vaba? Ei saagi aru kas on asi täituri käes või mitte. Kui on kohtust läbi käinud siis pead kuni aastani 2021 madalat profiili hoidma.
Comment