*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #181
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    päris peen :). tulistan puusalt, et ma olen rohkemates riikides reisinud elu jooksul, kui sina ja qbj kokku
    sick brag

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #182
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      päris peen :). tulistan puusalt, et ma olen rohkemates riikides reisinud elu jooksul, kui sina ja qbj kokku
      Minu ja qb pandud naiste arv ja mõtlematult laristatud raha numbrid on selle eest tunduvalt suuremad :D See on ainus, mis loeb, keda mingi Island kotib.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #183
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Läks m*nnide mõõtmiseks nüüd siin? Here's a fun fact: nobody cares.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #184
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          pffff... ikka ilmub mingi deadserious vana välja reede õhtul lol

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #185
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            mul on suurem, kui gbj+vennike

            Comment

            • elrosmeero
              FPP Pro
              • Jan 2011
              • 239

              #186
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Need rekkad ajavad tilti, paljud sõidavad ikka päris pastaldega. See, et rehvid kallid on, ei ole mingi vabandus. Rehvi vahetavat sõiduautot ei näe mina oma igapäevasel teekonnal kindlasti mitte nii tihti, kui purunenud rehviga rekkat. Obv on midagi valesti.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #187
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas elrosmeero Vaata postitust
                Need rekkad ajavad tilti, paljud sõidavad ikka päris pastaldega. See, et rehvid kallid on, ei ole mingi vabandus. Rehvi vahetavat sõiduautot ei näe mina oma igapäevasel teekonnal kindlasti mitte nii tihti, kui purunenud rehviga rekkat. Obv on midagi valesti.
                Sõiduauto on eraisiku oma, rekka firmade oma + obv hinnavahe metsik. Juhtidel pole midagi kobiseda, kas sõidad sellega mis kätte antakse või saad kinga ja otsime juhi kes nõus sõitma. + pmst kõik rekkajuhid peavad ülekoormaga sõitma, magnetiga ületunde tegema jms.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #188
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Sõiduauto on eraisiku oma, rekka firmade oma + obv hinnavahe metsik. Juhtidel pole midagi kobiseda, kas sõidad sellega mis kätte antakse või saad kinga ja otsime juhi kes nõus sõitma. + pmst kõik rekkajuhid peavad ülekoormaga sõitma, magnetiga ületunde tegema jms.
                  Kui me oleme jõudnud sinna maale, et reaalsuses rekkameestel ongi sellised valikud, siis on küll midagi väga valesti selles valdkonnas.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #189
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    Läks m*nnide mõõtmiseks nüüd siin? Here's a fun fact: nobody cares.
                    Rankat raudselt huvitab.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #190
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Kui me oleme jõudnud sinna maale, et reaalsuses rekkameestel ongi sellised valikud, siis on küll midagi väga valesti selles valdkonnas.
                      Turumajandus, rekkamehi rohkem kui töökohti...

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #191
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Huvitab jutuke potsatas töömeili. Päris tl:dr
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #192
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                          Huvitab jutuke potsatas töömeili. Päris tl:dr
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          härra on mul isiklikult tuttav. elab islandil ja on seal muusika pedagoog. kirjutab FB-s alati toredaid ja muljet avaldavaid jutukesi oma elust islandil. ta võeti FB-st kinni ja nüüd on tal konkreetne leping ühe kirjastusega raamatu suhtes taskus.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #193
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            härra on mul isiklikult tuttav. elab islandil ja on seal muusika pedagoog. kirjutab FB-s alati toredaid ja muljet avaldavaid jutukesi oma elust islandil. ta võeti FB-st kinni ja nüüd on tal konkreetne leping ühe kirjastusega raamatu suhtes taskus.
                            Vanust järsku mingi 60 kanti? Mul endise töökaaslase isa kolis Islandile uue naisega nii kümmekond aastat tagasi ja imo oli ta ka muusikainimene.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #194
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Vanust järsku mingi 60 kanti? Mul endise töökaaslase isa kolis Islandile uue naisega nii kümmekond aastat tagasi ja imo oli ta ka muusikainimene.

                              ei ole. tegelane ca 39-40. aga mingil ajal oli islandil selline situatsioon, et 17% muusikaõpetajatest olid eestlased. :D tegelikus oli see, et island on väike ja eestlastest muusikaõpetajaid oli seal korraga vist 20.
                              praegusel hetkel ma tean ise vist kahte. ilmselt on rohkem.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #195
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Turumajandus, rekkamehi rohkem kui töökohti...
                                Kust selline info pärineb ? Riik peaks sellised ettevõtted vastusele võtma, kes kasumiahnuses või vahet pole ellujäämise nimel, teadlikult kasutavad tehniliselt kehvas seisukorras olevaid veokeid. See on koht, kus riik saab mitmel erineval moel sekkuda. On oluline, et tehnilisi nõudeid ka täidetaks. Turumajanduse seisukohalt peaks siin huvi olema ka nö tublidel ettevõttetel, et konkurentsitingimused oleksid võrdsed.

                                Ja seda, et seis halb on ning paranenud ei ole kinnitab ka: Enam kui kolmandikul kontrollitud veokitest esines rikkumisi.
                                Last edited by inward; 07.06.13, 19:36.

                                Comment

                                Working...