Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Ojuland saigi ban-i Reformist.. gg biaatch. Ojuland: '' Tänan kõiki hea koostöö eest '' Ansip: '' Sind me ei täna ''.
Ojuland saigi ban-i Reformist.. gg biaatch. Ojuland: '' Tänan kõiki hea koostöö eest '' Ansip: '' Sind me ei täna ''.
Comment