*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #121
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Ojuland saigi ban-i Reformist.. gg biaatch. Ojuland: '' Tänan kõiki hea koostöö eest '' Ansip: '' Sind me ei täna ''.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #122
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      äkki keegi on kokku puutunud juhtimisarvestusega. Üks ülesanne ajas juhtme kinni. ülesanne järgmine
      puhastatav pind ruutmeetrites 12750 üldkulud 73950
      puhastatav pind ruutmeetrites 15100 üldkulud 83585

      Kui suured on üldkulud 16200m2 korral?
      Last edited by Provoker; 05.06.13, 17:39.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #123
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Mis seal Eestis hakkavad kõik idioodiks muutuma ? http://www.reporter.ee/2013/06/05/al...30-aastastelt/

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #124
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          äkki keegi on kokku puutunud juhtimisarvestusega. Üks ülesanne ajas juhtme kinni. ülesanne järgmine
          puhastatav pind ruutmeetrites 12750 üldkulud 73950
          puhastatav pind ruutmeetrites 15100 üldkulud 83585

          Kui suured on üldkulud 16200m2 korral?
          Ma ei ole kunagi ülikooli matemaatikat õppinud, aga kui IQ testis oleks selline küsimus, siis puusalt tulistaks 88095.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #125
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            Mis seal Eestis hakkavad kõik idioodiks muutuma ? http://www.reporter.ee/2013/06/05/al...30-aastastelt/
            "Eesti Kaupmeeste Liit ja Tervise Arengu Instituut leppisid kokku"

            Idee on neil tore, praktikas ei ole neil ei kontrollimisõigust ega karistamisõigust. Parim mis nad teha saavad on kassasse silt püsti panna.

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #126
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Kontrollimis õigus on ikka juu ? Kui müüja küsib doki ja sul seda pole siis lihtsalt ei müü vmt ? Aga see suht haige :D

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #127
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Müüja küsib seaduse alusel dokumenti, mitte mingi Tervise Arengu Instituudi juhtkirja alusel.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #128
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Tundub lihtne mööda pääseda, ütled et oled 31 igakord kui dokumenti küsitakse.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #129
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Ma ei ole kunagi ülikooli matemaatikat õppinud, aga kui IQ testis oleks selline küsimus, siis puusalt tulistaks 88095.

                    loogika on sul hea. kuidas arvutasid?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #130
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      loogika on sul hea. kuidas arvutasid?
                      ruutmeetrite hulk kasvas 15100-12750=2350 võrra
                      üldkulud kasvasid 83585-73950=9635 võrra

                      järelikult puhastatava pinna jooksvate kulude ruutmeetri hind on 9635/2350=4,1

                      Kui 15100 üldkulud kokku olid 83585, siis 16200 üldkulud kokku on 83585 + ((16200-15100)*4,1)=88095

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #131
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        ruutmeetrite hulk kasvas 15100-12750=2350 võrra
                        üldkulud kasvasid 83585-73950=9635 võrra

                        järelikult puhastatava pinna jooksvate kulude ruutmeetri hind on 9635/2350=4,1

                        Kui 15100 üldkulud kokku olid 83585, siis 16200 üldkulud kokku on 83585 + ((16200-15100)*4,1)=88095
                        tänud

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #132
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Ojuland saigi ban-i Reformist.. gg biaatch. Ojuland: '' Tänan kõiki hea koostöö eest '' Ansip: '' Sind me ei täna ''.
                          Kui nüüd veel Raimo ta uuema versiooni vastu välja vahetaks, siis oleks ikka puhta p***s. Samas lausa müstika, et ülejooksikust Vallbaum puhta nahaga pääses. Küllap neil on lihtsalt ühte praegust maavanemat rohkem vaja, kui europarlamenti asumisele saadetud blondiini.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #133
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            Kui nüüd veel Raimo ta uuema versiooni vastu välja vahetaks, siis oleks ikka puhta p***s. Samas lausa müstika, et ülejooksikust Vallbaum puhta nahaga pääses. Küllap neil on lihtsalt ühte praegust maavanemat rohkem vaja, kui europarlamenti asumisele saadetud blondiini.
                            Imo huvitav küsimus oleks, kas Ojulandi auto hinnaga käekoti uudis enne seda skandaali oli juhus või ettesöödetud.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #134
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Yep vist computeb.
                              Last edited by Rigged; 05.06.13, 19:42.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #135
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Imo huvitav küsimus oleks, kas Ojulandi auto hinnaga käekoti uudis enne seda skandaali oli juhus või ettesöödetud.
                                Küsimus on selles, et kes esimesena vastava artikli tegi. Ma eeldan, et 99% meestest ei tee vahet, kas käekott maksis 100€+ või 10 000€+ ning sama kehtib ka vähemalt kolmandiku naiste kohta.

                                Comment

                                Working...