*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    sa see scammer billaivy?
    Ei.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #47
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      sa see scammer billaivy?
      Eip..Aasta tagasi kuskil petturite teemas tuli teemaks see korraks. Sarnase nimega mängija on tegelenud pettustega jah.
      http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post28085278

      BillAivi on ta kasutaja.
      Last edited by VisaHing; 02.06.13, 21:42.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Wtf, see vend on Madis Very w?

        He's been banned here and at exchangemoneyforum many times.

        Found the link http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post26442464

        Billaivi on Full Tilt,
        Madis Very on Full Tilt,
        MatthFrost on Stars
        Madis Very on Stars (locked)
        Psych0deLix on Stars
        Unibet MadnessEST
        Pokerstarsis Psych0deLix
        888-s Stuff03

        He's also this 2+2 account http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/, ban as well please?



        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #49
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Location
          front of the ATM !

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #50
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Madise 2+2 kasutaja sai tema pärast banni vist..lul

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #51
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Keegi mõnda toimivat 40bb nlhe strateegiat teab pakkuda? Pokerstrategy lehel on midagi, aga see ei ole seal päris tasuta nagu ma aru saan ja vist veidike out-dated ka?
              Kasvatan rolli ja sellepärast küsin, muidu lasen 100-250bb, kuid et brm oleks paigas, siis vaatan praegu 40bb strati poole.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #52
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Keegi mõnda toimivat 40bb nlhe strateegiat teab pakkuda? Pokerstrategy lehel on midagi, aga see ei ole seal päris tasuta nagu ma aru saan ja vist veidike out-dated ka?
                Kasvatan rolli ja sellepärast küsin, muidu lasen 100-250bb, kuid et brm oleks paigas, siis vaatan praegu 40bb strati poole.
                http://forumserver.twoplustwo.com/115/2-2/

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #53
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Leggopokeris mõned videod olemas.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #54
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas tdx Vaata postitust
                    Ojuland pole küll mingi lemmik mul, ent olen kindel, et hing ja süda tal ka omal kohal.
                    jääd endale kindlaks?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #55
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Eestis on nii põnev tegelt- võta aga uudised lahti, popcorn kõrvale ja kvaliteetne meelelahutus on garanteeritud.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #56
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        On, on..Ei pea vastama kui ei soovi aga, mida sa eelmine pühapäev tarbisid muidu?

                        Meeldetuletuseks:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Paistis hea kraam olevat, sellepärast küsin.

                        --------

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        jääd endale kindlaks?


                        Juhul kui keegi näinud pole. Kaas-erakondlane sisuliselt andis ta üles.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #57
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          jääd endale kindlaks?
                          Ei.
                          Pole teemasse küll väga süübinud, aga tundub räme prohmakas.
                          Kotiteema võib ära unustada põmst.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #58
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            oskab keegi lihtsalt ja lühidalt lahti seletada spordivõistlustel kasutatava nn uss turniirisüsteemi loogika?

                            E: sain juba vastuse
                            Last edited by Pythagoras; 04.06.13, 10:07.

                            Comment

                            • ninasarvik
                              Jube Noob
                              • May 2011
                              • 124

                              #59
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              kunagi keegi siin foorumis pakkus tööd Soome ja Rootsi, ega enam pole kellelgi miskit pakkuda?

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #60
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Paragraf 69 liiklusseadusest. (5) "Mootorsõidukijuhi, trammijuhi ja maastikusõidukijuhi ühes grammis veres ei tohi olla alkoholi 0,20 milligrammi või rohkem või ühes liitris väljahingatavas õhus 0,10 milligrammi või rohkem." Kas see tähendab, et nulltolerantsi ei ole ja palju see promillides teeb? Tegin sõbraga beti, aga politsei kliendiinfost öeldi, et on nulltolerants :D.

                                Comment

                                Working...