*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Eip..Aasta tagasi kuskil petturite teemas tuli teemaks see korraks. Sarnase nimega mängija on tegelenud pettustega jah.Algselt postitas yolpa Vaata postitustsa see scammer billaivy?
http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post28085278
BillAivi on ta kasutaja.Last edited by VisaHing; 02.06.13, 21:42.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Wtf, see vend on Madis Very w?
He's been banned here and at exchangemoneyforum many times.
Found the link http://forumserver.twoplustwo.com/28...l#post26442464
Billaivi on Full Tilt,
Madis Very on Full Tilt,
MatthFrost on Stars
Madis Very on Stars (locked)
Psych0deLix on Stars
Unibet MadnessEST
Pokerstarsis Psych0deLix
888-s Stuff03
He's also this 2+2 account http://forumserver.twoplustwo.com/members/139073/, ban as well please?
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Keegi mõnda toimivat 40bb nlhe strateegiat teab pakkuda? Pokerstrategy lehel on midagi, aga see ei ole seal päris tasuta nagu ma aru saan ja vist veidike out-dated ka?
Kasvatan rolli ja sellepärast küsin, muidu lasen 100-250bb, kuid et brm oleks paigas, siis vaatan praegu 40bb strati poole.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
http://forumserver.twoplustwo.com/115/2-2/Algselt postitas Vandalar Vaata postitustKeegi mõnda toimivat 40bb nlhe strateegiat teab pakkuda? Pokerstrategy lehel on midagi, aga see ei ole seal päris tasuta nagu ma aru saan ja vist veidike out-dated ka?
Kasvatan rolli ja sellepärast küsin, muidu lasen 100-250bb, kuid et brm oleks paigas, siis vaatan praegu 40bb strati poole.
Comment
-
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
jääd endale kindlaks?Algselt postitas tdx Vaata postitustOjuland pole küll mingi lemmik mul, ent olen kindel, et hing ja süda tal ka omal kohal.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
On, on..Ei pea vastama kui ei soovi aga, mida sa eelmine pühapäev tarbisid muidu?
Meeldetuletuseks:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Paistis hea kraam olevat, sellepärast küsin.
--------
Algselt postitas pastilaa Vaata postitustjääd endale kindlaks?
Juhul kui keegi näinud pole. Kaas-erakondlane sisuliselt andis ta üles.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Ei.Algselt postitas pastilaa Vaata postitustjääd endale kindlaks?
Pole teemasse küll väga süübinud, aga tundub räme prohmakas.
Kotiteema võib ära unustada põmst.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
oskab keegi lihtsalt ja lühidalt lahti seletada spordivõistlustel kasutatava nn uss turniirisüsteemi loogika?
E: sain juba vastuseLast edited by Pythagoras; 04.06.13, 10:07.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
kunagi keegi siin foorumis pakkus tööd Soome ja Rootsi, ega enam pole kellelgi miskit pakkuda?
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Paragraf 69 liiklusseadusest. (5) "Mootorsõidukijuhi, trammijuhi ja maastikusõidukijuhi ühes grammis veres ei tohi olla alkoholi 0,20 milligrammi või rohkem või ühes liitris väljahingatavas õhus 0,10 milligrammi või rohkem." Kas see tähendab, et nulltolerantsi ei ole ja palju see promillides teeb? Tegin sõbraga beti, aga politsei kliendiinfost öeldi, et on nulltolerants :D.
Comment
Comment