*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #1036
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Sooviks eksperdi palgata kes ütleks mida ma võin oma raha eest osta ja nii et oleks staatusele kohane. PM!

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #1037
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      Sooviks eksperdi palgata kes ütleks mida ma võin oma raha eest osta ja nii et oleks staatusele kohane. PM!


      Comment

      • viki
        Grinder
        • Apr 2010
        • 893

        #1038
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Igaühe enda asi,kui kalleid asju ostab.Ma olen mõnel aastal üle 10k € kalapüügile kulutanud.Mis siis.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1039
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          keegi ei ole väitnudki, et jõukas inimene ei või lubada endale luksuslikke asju. loomulikult. point on hoopis muus - nimelt enda kuvandis ja tasakaalu leidmises (tegemist on tipp-poliitikuga). kui keskmisele inimesele tundub see kott napakas, siis just sellise kuvandi sa poliitikuna ka endast keskmisele inimesele jätad. vb võidad valijaid juurde 1% (teised rikkad mutid, kellele see kott meeldib + vb mõnel mehel läheb ka kõvaks sellest) aga kaotad vb 20% enda valijatest, kellele see tundub liialt loll ost. järjekordne PR ämber RE poolt.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1040
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Kui galojan käiks riides nagu lasnamäe keskmine baba (dressid ja nokats), siis oleks ta 20% populaarsem?

            Comment

            • jozik
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2011
              • 437

              #1041
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              või siis KE pr võit!

              kunagi ei tea kas keegi astus ämbrisse avalikult või keegi lekitas selle ämbrisse astumise!

              nüüd andsid vandenõutoereetikutele bensiisni, vaja oleks et keegi veel tikku tõmbaks....

              seda ojulandi kotti oleks võinud kajastada ka teises võtmes. Ma siin kiiruga teen ühe poliit loo:

              Üks parajalt paks mees, oma parimates aastates, otsustas oma ornitoloogia kirest tingituna linde keset talve turgutada. Pärast rasket ja pikka tööpäeva, koju jõudes alustas ta kohe kodutöödega. Puud oli vaja kuurist tuppa tassida, toad soojaks kütta, pliita alla teha tuli, et koerale pudru keeta ning endale üks lõõgastav kakao valmistada. Olles just maha istunud, nautimaks kuuma lõõgastavat kakaod ristus ta pilk ühe kõletu tegelasega. Lõdises teine akna taga, pakase käes oma sõpradega koos. Olid vist teised akna taha tulnud toast kumavat soojust nautima. Meie kangelasel tõmbasid kohe silmad vesiseks, oma suurte prillide taga ning ennast unustavalt tormas ta kohe külmkapi kallale. Haaras ta oma kõige rasvasema singi tüki ja asus kamarat maha nühkima. Oi, sai alles paks ja rasvane peki tükk lõigatud. Nüüd kiirelt nöör sellele veel taha ja juba jooksiski meie kangelane õue. Kuid ohh õudu, vaena mees oli unustanud toasussid jalga ja õnnetul kombel libastus ning murdis jala. ( kuna enam edasi ei viitsi fantaseerida, siis jäägu selgusetuks kas tihased said oma peki tüki või mitte )

              See tekst oli inspireeritud isakese Edgari talvistest vägitükkidest rasvatihastega.

              Kõik oleneb kuidas asja serveerida

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #1042
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                SIAPIA!

                http://ohtuleht.ee/527592

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #1043
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  aga kus juhataja oli?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1044
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    lol '' Mina ei ole siin mitte keegi ''. Käib seal vabast ajast Solitairet mängimas siis või :D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1045
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      keegi teab kuidas ekspress.ee tasulisi artikleid tasuta lugeda saaks?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1046
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        keegi teab kuidas ekspress.ee tasulisi artikleid tasuta lugeda saaks?
                        Makstes tasu OBV

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #1047
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Makstes tasu OBV
                          Kanna raha talle siis, tasuta tahtis.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1048
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Inimene ei või oma raha eest osta mida tahab? Täiesti ebaoluline kas ta saab selle raha parlamendisaadikuna või Olympicu aktsionärina. Tegemist on nö iluasjaga, nagu käekellad, ehted... Praktilist väärtust polegi. HSP-s Antoniusel oli mingi $500K käekell, so what? Oma raha, tee mis tahad.

                            Üks asi on sinu normid ja reaalsustaju, aga kes ütleb, et see on õige? Maal ma saaks vanaisa käest mööda kõrvu kui ta teaks, et mu käekell €200 maksis, see-eest mõnes seltskonnas normaalsed käekellad algavad €5K 'st. See, et sina €11K 'st käekotti bashid on sama kui tuleb põline maamees ja bashib su Nike nokakat, et LOLL PEAST, €20? MEIL KALTSUKAST SAAB €0.50 'GA SELLISE.
                            loomulikult võib ta oma rahaga teha mis ta tahab. küll aga peaks see olema tema valija otsustusõigus. iga inimese sügav otsus, kas ta tahab valida inimest kelle prioriteedid on ennast näidata juudijõulupuuna või asjaliku ametnikuna. uudised Ojulandi kohta on tavaliselt tema ehetest. las ta siis olla, aga milleks talle selline töö siis?

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1049
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              loomulikult võib ta oma rahaga teha mis ta tahab. küll aga peaks see olema tema valija otsustusõigus. iga inimese sügav otsus, kas ta tahab valida inimest kelle prioriteedid on ennast näidata juudijõulupuuna või asjaliku ametnikuna. uudised Ojulandi kohta on tavaliselt tema ehetest. las ta siis olla, aga milleks talle selline töö siis?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1050
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                möh, mu meelest need kes brüsselis eesti asja ajavad on ju ametnikud?

                                Comment

                                Working...