*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #991
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    lol solid teemavahetus ühe minutiga

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #992
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Tõestisündinud lugu Eestis. Väike laps on mureliku näoga lasteaias. Kasvataja tuleb ja küsib, mis juhtus. Laps nuuksudes vastab: "Emme sõi issi noku ära!"
      Ha ha ha ha

      5b raisk

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #993
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Haige olukord jah seal hs-hu-s. Avasin lambika laua. 50/100 istus üks Canda reg . Samal ajal istus ka Norra reg ta kõrvale ja insta sit-out Canada poolt.

        Korralik kino ikka. Passida ja oodata seda ühte lollikest terve päev.

        Comment

        • Aime
          Jube Noob
          • May 2013
          • 152

          #994
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          kuidas HU mängijad raha teenivad?

          hetkel on HU NL400-NL2k kokku 2 lauda kus käib mäng ja umbes 400 lauda kus oodatakse vastast.

          kas HU grinderi peabki lootma et keegi fish tahab mängida ja siis hitima 1% et see fish ka tema lauda istuks?
          90%+ ajast ei mängi vaid ootab?

          teenitakse hästi nõnda?

          kas oleks võimalik regil ka regide vastu mängida?
          Vähemalt ei saa kurta, et valikut ei ole.

          Samas kui siis ühe korra nädalas jackpot istub regi lauda ja regi saab buy-ini plussi on ju kõik korras ja ootamine tasub ära ennast. Vahepeal vastast oodates saab selle nädalaga ka köögis remondi ära teha.
          Last edited by Aime; 29.05.13, 13:19.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #995
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post529525

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #996
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              kuidas HU mängijad raha teenivad?

              hetkel on HU NL400-NL2k kokku 2 lauda kus käib mäng ja umbes 400 lauda kus oodatakse vastast.

              kas HU grinderi peabki lootma et keegi fish tahab mängida ja siis hitima 1% et see fish ka tema lauda istuks?
              90%+ ajast ei mängi vaid ootab?

              teenitakse hästi nõnda?

              kas oleks võimalik regil ka regide vastu mängida?
              viimane inf on selline, et üks türi pro ostis nii endale kui ka ühele lähedasele jooksu uusi suverehve. Ja mitte hiinakaid!

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #997
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                It's been 13 years since they found out... 13 years since they found out what I did that night. Right after it happened. I was so ashamed... I couldn't live with myself. Not long after it happened they started questioning who did it? They asked so much it became repetitive, it never stopped. Who?! Who?! Who?! they would ask. It went on for years and years. I had no choice but to go into hiding. But it was no good. Sometimes I'd just listen to radio, minding my own business and I could still hear it, Who?! Who?! Who?! They kept asking who did it. To this day I keep having breakdowns. I never ment to hurt anybody with what I did. But I had no choice. It's been 13 years and I can't hold it in any longer. I just pray for your forgiveness. It was me... I let the dogs out...
                .

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #998
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  mul on ikka väga raske oma piiratuses hoomata seda maailmavaadet... eriti seda video ja sellesarnaseid inimesi... mitte et ma bashiks siin Ojulandi, las teenib ja kulutab oma raha kuhu tahab, aga no vaatan seda neidu seal videos... tundub suht elukauge..
                  Kristiina Ojuland on alati hiilanud kalli maitsega - tema seljas on nähtud Chaneli kostüüme ja jalas kalleid kingakesi. Tänasel Reformierakonna üldkogul Tartus jäi proua Ojuland silma käekotiga, mis uuena soetades maksab vähemalt 11 000 eurot. Tegemist on Hermes kotiga Birkin 30 Palladium ja selle taiese hind algab eBays 11 000 eurost ning küündib 18 000 euroni.

                  http://www.youtube.com/watch?v=phyL1HXHyeA
                  Kristiina Ojuland jäi mõni päev tagasi pildile, kandes klassikalist ja luksuslikku Hermes Birkini käekotti, mille hind algab originaalis 11 000 eurost ning võib isegi võltsinguna maksta 500-600 eurot.


                  Nii on lood. Muidugi ega see omal ajal väidetavalt kahel või lausa kolmel kohal töötamine sellele kotile eriti lähemale ei toonud. Pigem aitas sellele kaasa Jürile intiimsesse lähedusse jõudmine. Samas on muidugi ka võimalik, et nii 1,5 kuupalka pandi lihtsalt ühe käekoti peale hakkama.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #999
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Suht savi ju, mis keegi enda teenitud rahaga teeb. Tiffer ostis 50k$ Rolexi.. .Kella näitab mu 10 eurone võlts-rolex täpselt samamoodi :D.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1000
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Ärme unusta, et Kägu Raims on üsna edukas ärimees. Kuid siiski, imo, 11K€ käekoti ostmine näitab, et tädil ei ole kõik korras päris ja väärtushinnangud paigast ära. Ma usun, et ka 3K euriga saab üsna soliidse käekoti, millegi kannatab juba eputada igasuguses seltkonnas. 11K on overkill.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #1001
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        ei noh, nihhuijaa. Tädil on selline hobi lihtsalt. Mõni ostab kalli raha eest Harley või Porsche, kuna on raha ja saab seda endale lubada. Ja enam kui kindlasti leidub keegi, kelle arvates on ka see räige raharaiskamine.
                        Ning ilmselgelt on see Ojuland ka elus edasi jõudnud, erinevalt neist Delfi virisevatest donkidest.
                        Last edited by peete82; 29.05.13, 18:55.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #1002
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          On väike vahe selles, kas sõõrumaa naine laseb endale mehe raha eest 10k € kasuka osta või teeb seda n.ö. "rahvalt" palka saav isik. On asjad, mida võib teha, kuid mida ei tehta, sest see ei ole ilus.

                          See, et Ojuland niimoodi käitub, on mingi piirini aksepteeritav, sest naisena on tal kindlasti muud himud kui meestel ning siinkohal harley ja porsche võrdlus on okei. Aga avaliku elu tegelasena võiks mingisugune empaatiavõime olla ning isegi kui tema palk seda võimaldab, ei tasuks n.ö. maksumaksja raha eest ostetud 11k€ kotti nii avalikult demonstreerida.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1003
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Ega ta kellegile võlgu seda raha pole, oleks, et ebaotstarbeliselt miskeid riigivahendeid kasutanud, aga see on ta isiklik plekk ju.
                            Solid asi mille kallal võtta, who cares.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #1004
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Karupoeg - Saan aru sinust aga maksumaksja raha oli ta enne palkade väljamaksimist. Peale seda ei saa ju enam öelda, et: Vaadake seda tra, Eestis inimesed nälgivad, tema ostab maksumaksjateraha eest endale 11K käekoti.

                              Kui ma töötan riigi alluvuses, saan 2K eur palka, lasen sellest 1,5K iga kuu auku nl1K-s, siis ma ei gamble ju rahva raha eest.

                              Muidu su point-ist saan aru ja olen nõus..

                              11k eur on julm julm overkill tõesti muidu.. 5k auto ja 50k autol on suhtelist suur vahe. Aga 11k EUR kotil ja 0,2K eur kotil, vaevalt.
                              Last edited by VisaHing; 29.05.13, 20:18.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #1005
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                minu poolest ta võib endale teemantist vibraatori ka osta, ei huvita. Aga siinkohal ei saa pahaks panna kui keegi teine nii ei mõtle ning ei suhtu kõige positiivsemalt mandaadi saanud isikute avantüüridesse.

                                edit: minu mõte oligi see, et 20 aastat poliitikas olnud isik võiks aru saada, et kuigi reaalselt on tal õigus, siis keskmine kodanik ei mõtle ratsionaalselt. Lihtsam oleks oma käekotiga käia ringi Brüsselis, mitte Tartus EMÜ spordihoones:)
                                Last edited by karupoeg; 29.05.13, 20:24.

                                Comment

                                Working...