Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.
Kui nüüd RE komnoored välja arvata, siis on Kristiina ja Valdo minu jaoks kõige müstilisemad RE (juhtfiguuridest) liikmed.
Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.
Kui nüüd RE komnoored välja arvata, siis on Kristiina ja Valdo minu jaoks kõige müstilisemad RE (juhtfiguuridest) liikmed.
Comment