*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #256
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Backdoorsexy
    Im bringin sexy back jeeea

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #257
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Kui sa midagi ei tea ära torma kohe pokkeriprodesse, pokkerimängijana küsida selline küsimus on sama mis Tallinna taksojuht küsib kliendilt kuskohas baltijaam on. google.com http://www.kalkulaator.ee/?lang=1&page=23
      Math on sitaks overrated tegelt pokkeris. Mul üks tuttav kes lifetime $500K+ up HU cashiga ja kõige keerulisem matemaatikatehe mida ta pokkeris teeb on arvutamine palju on 70% potist. Matemaatika aitab täppis otsuseid pokkeris teha, aga midstakesis imo pole küll vaja, et edukas olla... Piisab sellest, et enam-vähem tead kogemuse põhjal, mis käega sul palju equityt mis käte vastu on jms. High-stakesi kohta ei oska kommenteerida.

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #258
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Jup, aga ega ta paha ei tee.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #259
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Math on sitaks overrated tegelt pokkeris. Mul üks tuttav kes lifetime $500K+ up HU cashiga ja kõige keerulisem matemaatikatehe mida ta pokkeris teeb on arvutamine palju on 70% potist. Matemaatika aitab täppis otsuseid pokkeris teha, aga midstakesis imo pole küll vaja, et edukas olla... Piisab sellest, et enam-vähem tead kogemuse põhjal, mis käega sul palju equityt mis käte vastu on jms. High-stakesi kohta ei oska kommenteerida.

          Mul on nii hea meel, et sa seda kirjutasid. Mul endal on ka mata vilets ja mitu korda mõelnud, et huvitav kui math oleks tugevam kas siis see aitaks kaasa kohe wr suurendamisel. Ilmselt mitte oluliselt ja tõepoolest vaja lihtsalt teada palju on käes equityt ja valida õige betsize.

          Minu näide oli pigem toodud sel eesmärgil, et visa saaks edaspidi kasutada oma küsimustele vastuste leidmiseks rohkem google.com ja vähem pokkeriprod.com.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Math on sitaks overrated tegelt pokkeris. Mul üks tuttav kes lifetime $500K+ up HU cashiga ja kõige keerulisem matemaatikatehe mida ta pokkeris teeb on arvutamine palju on 70% potist. Matemaatika aitab täppis otsuseid pokkeris teha, aga midstakesis imo pole küll vaja, et edukas olla... Piisab sellest, et enam-vähem tead kogemuse põhjal, mis käega sul palju equityt mis käte vastu on jms. High-stakesi kohta ei oska kommenteerida.
            Ah ära plära. Loomulikult, kui sinu eest on matemaatika juba tehtud, siis tundub see nii tavaline ja mõttetu.

            Kui sa oleks 1920-ndal Hold´emit mänginud siis hui sa oleksid teadnud, et combdraw-d võivad isegi olla ässapaarist ees või SB pealt J8s openshovmine 10BB deep on unexploitable ja alati +EV.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #261
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ah ära plära. Loomulikult, kui sinu eest on matemaatika juba tehtud, siis tundub see nii tavaline ja mõttetu.

              Kui sa oleks 1920-ndal Hold´emit mänginud siis hui sa oleksid teadnud, et combdraw-d võivad isegi olla ässapaarist ees või SB pealt J8s openshovmine 10BB deep on unexploitable ja alati +EV.
              Muidugi, ei vaidle vastu. Praktilises mõttes 2013 aastal mängides pole lihtsalt matemaatikat vaja rakendada aktiivselt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Kus Eva on?

                E: aadam tolli otsib teda

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #263
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Väike emo nali.

                  Juku teatab emale, et abiellub Manniga. "Kus te elama hakkate?" uurib ema murelikul ilmel. "Ära muretse ema, Mann on emo. Ta ei tahagi elada!"

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #264
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    Väike emo nali.

                    Juku teatab emale, et abiellub Manniga. "Kus te elama hakkate?" uurib ema murelikul ilmel. "Ära muretse ema, Mann on emo. Ta ei tahagi elada!"
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #265
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...336#post524336

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #266
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Kust selliseid loose-fit maikasid saaks Tartus?

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #267
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Kust selliseid loose-fit maikasid saaks Tartus?
                          Douchebag särke mõtled ?



                          fitshopil on Tartus ka kauplus olemas.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #268
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Douchebag särke mõtled ?



                            fitshopil on Tartus ka kauplus olemas.
                            Nä mitte selliseid. Vahet pole ostan paar lambi XXL siis, hea jooksmas käia.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #269
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              küll siit vist 1000 korda juba läbi käinud, aga mis turnadega oleks kõige mõistlikum turna dollarit cashiks teha?

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #270
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                235fpp Sunday Stormi satelliidid.

                                Comment

                                Working...