*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1006
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.

    Kui nüüd RE komnoored välja arvata, siis on Kristiina ja Valdo minu jaoks kõige müstilisemad RE (juhtfiguuridest) liikmed.
    Last edited by Potsataja; 29.05.13, 20:27.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #1007
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      inimesed, kellel on kole käekott
      Rage
      Potsataja
      Kotkas1000
      karupoeg


      inimesed, kellel on äge käekott

      VisaHing
      peete82
      qbj0hn

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1008
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        q_q, kaugel hundu on?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #1009
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          8 juuni hakkab

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #1010
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            8 juuni hakkab

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #1011
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Ega nüüd Raimo Käo naine pole Sõõruka omast eriti viletsam. Olekski võinud öelda, et mees ostis ja/või kinkis aga ei. Tema tegi ikka tööd ja nägi vaeva ning lõpuks ei osanud "rahva rahaga" midagi targemat peale käekoti ostmise peale hakata. Meeste värk, aga Harley või Porsche oleks imo kõvasti ratsionaalsem valik.
              suht savi. >Ojuland saab vist juba parlamendisaadikuna seal brüsselis 10k+kuus euri. Lapsi pole, mees ka ärikas

              Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #1012
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
                aga need kes seal kahe vahel on?

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #1013
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  olen kindel, et 90+% inimestest eestis ei saa aru kas on 10, 100, 1000 või 10 000€ maksev käekott. See siiski ju enda jaoks ostetud ma usun. Tubli tädi igal juhul et kuhugi on jõudnud.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #1014
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    suht savi. >Ojuland saab vist juba parlamendisaadikuna seal brüsselis 10k+kuus euri. Lapsi pole, mees ka ärikas

                    Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
                    täitsa tuleb meelde, mille pärast ma ennast ära bännisin siit. runkle, viska kümpa, ole hea.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #1015
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Minu arust on 2 eestit. Üks eesti saab palka 300 euri kuus, teised sellsied Ojulandi sugused, kel tõesti pole probleem lukskorter-auto otse välja osta
                      ÄP ütleb et päris nii see ei ole

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #1016
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        tra, mingi ojulandi märss maksab sama palju kui 6000 igakuist lastetoetust, mis on 19 euri sentidega.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1017
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          See viimane ei puutu kohe üldse teemasse. Inimesed teevad peotäie riisi eest päev otsa tööd, mõtle, kui palju riisi selle raha eest saaks.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1018
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            see ojulandi teema on ikka nii debiilne. ja arvata, et see on ok, on ka kergelt öeldes imelik. reaalsustaju võiks ikka olemas olla.
                            Last edited by nikitheone; 29.05.13, 22:43.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1019
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              jep, kui ta rahvaesindaja poleks, siis oleks täiesti pohhui, aga see on küll ebanormaalne atm.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1020
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Kurjam, pidin ikka selle välja kaevama kuna see Ojulandi teema ei taha lõppeda.

                                Arvamuslood, mis illustreerivad eestlaste arvamuste paljusust.


                                imo see esimene osa Poola välisministri ja Ukrainlaste kohta on täpselt naelapea pihta

                                Comment

                                Working...