Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Või siis hetkeemotsioonide najal.. Igatahes tulistavalt ilmselt puusalt ja kui ikka halb tuju, siis nokivad sind kuni murdud ja kõik omaks võtad, milles sind süüdistatakse :D.
ABUSE OF POWER igaljuhul.
Algselt postitas Kotkas1000
Vaata postitust
ABUSE OF POWER igaljuhul.



Comment