*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #931
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    mida hekki!! see ei ole normaalne. aga mis nad põhjenduseks tõid? see, et 3 kuud seal? ilma rahata?
    no kui sa lähed sinna, ütled 3 kuuks, aga elamisraha pole kaasas, siis on loogiline et pead kuskil mingit illegal tööotsi tegema, et raha saada, mida ei tohi teha, ja kui nad aru ei saa et sa ei tee seal tööd siis saadetakse kohe sinna tagasi kust sa tulid

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #932
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Õigustatud teema oli suht jah.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #933
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        no kui sa lähed sinna, ütled 3 kuuks, aga elamisraha pole kaasas, siis on loogiline et pead kuskil mingit illegal tööotsi tegema, et raha saada, mida ei tohi teha, ja kui nad aru ei saa et sa ei tee seal tööd siis saadetakse kohe sinna tagasi kust sa tulid
        Aga kui ütled, et ööbid sõbra juures, kes tasub elamis-söögikulud mu eest. Jäävad uskuma?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #934
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Keegi veel on selle peale mõelnud, et kuidas on võimalik, et nii palju mängijaid late regavad ennast turnadele?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #935
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Aga kui ütled, et ööbid sõbra juures, kes tasub elamis-söögikulud mu eest. Jäävad uskuma?
            no oleneb, reeglina nad siis helistavad sellele "tuttavale" kes peab pmts confirmima seda et sa seal oled ja ta su eest maksab, siis ei tohiks problemseid tulla

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #936
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Lõpuks helistatigi, kuigi ma kohe alguses ütlesin, et tuttava juures olen, aga ikkagi pommitati julmalt küsimustega.
              Konkreetne kriminaali tunne oli peal seal ruumis, kummikindad jäid veel mängust välja.

              Comment

              • mäger
                Räme Fish
                • May 2012
                • 24

                #937
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Nutitelefoni ekraanil on päris pikk kriim :( Kas kuidagi on võimalik sellest vabaneda või teha nii, et seda peaaegu näha ei oleks?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #938
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  mida hekki!! see ei ole normaalne. aga mis nad põhjenduseks tõid? see, et 3 kuud seal? ilma rahata?
                  See veel üliilus käitumine US Customsi poolt, need ikka väga naglad... Vifferilt võeti lambist 50K$, kuldsõrmused jms ära, midagi ei öeldud.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #939
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    See veel üliilus käitumine US Customsi poolt, need ikka väga naglad... Vifferilt võeti lambist 50K$, kuldsõrmused jms ära, midagi ei öeldud.
                    Tagasi ei saanud??

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #940
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      See veel üliilus käitumine US Customsi poolt, need ikka väga naglad... Vifferilt võeti lambist 50K$, kuldsõrmused jms ära, midagi ei öeldud.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Siuke stoori siis. 50k$ rolex, narmalna.

                      http://forumserver.twoplustwo.com/19...velers-398198/

                      update

                      my lawyer in detroit picked up my stuff today, they gave me a check insterad of cash and the amount of 12400 wich is a lil short of what i had but i did get my watch and braclet back.

                      some bull**** about suspision of drug dealing and bm they took my stuff had to prove where money came from and stuff real head ake
                      Last edited by VisaHing; 26.05.13, 14:11.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #941
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Minul ei olnud mingit probleemi USAsse sisenemisel. Paar küsimust mis eesmärgil ja kuhu lähed. 2-3 minutit läks.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #942
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Ma arvan, et inimese välimusest sõltub palju. Kui oled ikka tüüpilise idaeurooplase välimusega (siili soeng, nahktagi, dressid, nägu morn ja tõsine jms), siis on ka seletamist. Ma tatina soomes õel külas käisin, siis oli pmst iga kord kabinetis istumine ja aruandmine garanteeritud, kuna ma lihtsalt nägin välja nagu pätt :)

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #943
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Yep.
                            Nahktagi oli seljas, dressid, terava ninaga kingad ja laua viina nokakas.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #944
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              kus saab laua viina nokakat?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #945
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Ma ei mõelnud sind konkreetselt :) Aga üldiselt välimuse ja käitumise põhjal nad oma otsuse ju teevad. Muud infi neil pole.

                                Comment

                                Working...