Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
no kui sa lähed sinna, ütled 3 kuuks, aga elamisraha pole kaasas, siis on loogiline et pead kuskil mingit illegal tööotsi tegema, et raha saada, mida ei tohi teha, ja kui nad aru ei saa et sa ei tee seal tööd siis saadetakse kohe sinna tagasi kust sa tulid
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
Comment