*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #916
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Tegin just ise sama asja, kõigele EI ja accepted, aga lõpus oli kirjas kah, et viimase otsuse teeb ikkagi mingi vana lennujaamas. Nii et meh, vast ei ole probleemi,

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #917
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Tegin just ise sama asja, kõigele EI ja accepted, aga lõpus oli kirjas kah, et viimase otsuse teeb ikkagi mingi vana lennujaamas. Nii et meh, vast ei ole probleemi,
      Ostad piletid ära, pakid kohvrid..Lähed kohale ja saad teada, kas lastakse või ei ?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #918
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        keegi kes on käinud, võiks rääkida mida piiril uuritakse.

        Comment

        • asjaarmastaja
          Räme Fish
          • Jun 2012
          • 17

          #919
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          sõber just käis ütles, et võeti sõrmejäljed ja küsit millal minema lähed ja kõik. Aga see pidi konkreetse ameniku suvast sõltuma. Kui nad otsustavad, et sa oled kahtlane ja üle ei saa, siis nad ei pea oma otsust sulle isegi mitte põhjendama ja lähed järgmise lennuga tagasi

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #920
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            esimese korraga unise peaga 4065 aga sp et mäng pani näkku mulle... pane piltide järjestamise kord... paned 2tykki ära... kolmandat topib ikka teise ruutu, ei tea mis kamm oli, lõpuks jumala segaduses ja läkski ptsi sest ta õiget ei lasknud kolmandasse panna.... jne jne palju olukordi veel

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #921
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ostad piletid ära, pakid kohvrid..Lähed kohale ja saad teada, kas lastakse või ei ?
              No ma lähen Vegasesse, seal vast probleemi ei tohiks tekkida.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #922
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                keegi kes on käinud, võiks rääkida mida piiril uuritakse.
                Mingit probleemi ei tohiks olla.
                Mul oli ainult selleprst jama, et ma läksin kolmeks kuuks ja tööd ju teha seal ei või ja mul polnud 3e kuu elamisrahagi kaasas.
                Korjati sealt leti äärest ära ja 1.5h pommitati küsimustega nonstop, lõpuks lasti ikka ära.

                Vegasesse konkreetselt peale macaus käimist enam ei tõmba eriti, oleks plekki, et wsopil jne mängida siis muidugi awesome, aga lihtsalt, et see koht ära näha või käimise pärast ei läheks.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #923
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  ühesõnaga lähen sinna, tagasisõidupiletid nädal hiljem, hottell bronnitud, fotokas õlal, siis ei tohiks jama olla?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #924
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    ühesõnaga lähen sinna, tagasisõidupiletid nädal hiljem, hottell bronnitud, fotokas õlal, siis ei tohiks jama olla?
                    Ei usu, et mingit jama siis on jah.

                    Ma tundusin vist nii kahtlane, et min budgetiga ja nii kauaks.
                    Mul kästi isegi facebooki sisse logida ja google translatoriga loeti viimne kui üks kiri läbi. Läpakat taheti ka näha mul, aga aku oli kottis.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #925
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Ei usu, et mingit jama siis on jah.

                      Ma tundusin vist nii kahtlane, et min budgetiga ja nii kauaks.
                      Mul kästi isegi facebooki sisse logida ja google translatoriga loeti viimne kui üks kiri läbi. Läpakat taheti ka näha mul, aga aku oli kottis.
                      wtf :P.. Miks nii karmid turvameetmed? Terrorismi pärast?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #926
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Ei kujuta ette.
                        Mingite kahtlaste vendadega istusin koos kuskil eraldi ruumis teises lennujaama otsas.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #927
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          mida hekki!! see ei ole normaalne. aga mis nad põhjenduseks tõid? see, et 3 kuud seal? ilma rahata?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #928
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Gbjohn jutuga tuli kohe see video meelde :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #929
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              no kui kahtalne siis seda õli üle ei lasta

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #930
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                no kui kahtalne siis seda õli üle ei lasta
                                vaata kella. sa oma eutanaasia grupi seansil ei peaks praegu olema?

                                Comment

                                Working...