Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Tegin just ise sama asja, kõigele EI ja accepted, aga lõpus oli kirjas kah, et viimase otsuse teeb ikkagi mingi vana lennujaamas. Nii et meh, vast ei ole probleemi,
Tegin just ise sama asja, kõigele EI ja accepted, aga lõpus oli kirjas kah, et viimase otsuse teeb ikkagi mingi vana lennujaamas. Nii et meh, vast ei ole probleemi,
Comment