*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #166
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Uurisin pisut sarnaste "hoia kätt autol" võistluste tausta.

    Tundub, et nad kõik kestavad umbes 3+ päeva ja võitjaks osutub see, kes suudab mitte magama jääda.
    Ma sain alguses aru, et nad saavad selle endale.. 3 kuuks kasutada. No ma ei tea, kas tasub see vaev ära ennast?
    I dont think so....

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #167
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Kui bensiini peab ka ise kinni maksma, siis midagi nagu ei võidagi.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #168
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Kui bensiini peab ka ise kinni maksma, siis midagi nagu ei võidagi.
        Päiksepiste või mõne muu trauma+ 100% guaranteed haiged säärelihased valutav selg ja neid asju on veel kindlasti.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #169
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Päiksepiste või mõne muu trauma+ 100% guaranteed haiged säärelihased valutav selg ja neid asju on veel kindlasti.
          Welcome to the real world.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #170
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Parema esitule juures seisev chikk üle 31h ei seisa seal, või kunas see järgmine paus on oleneb natuke sellest.

            .
            Esimene ennustus läks pihta!
            Tra kudias nad aru ei saa, et kui sa seal juba küür seljas lääbakil oled siis sa ei saa võita seda.
            Last edited by timz0333; 04.05.13, 12:20.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #171
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              ikka passivad need selle auto juures?

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #172
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ikka passivad need selle auto juures?
                Nojanoo.. Ullikesed xd
                Last edited by VisaHing; 04.05.13, 13:38.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #173
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Aidake imbetsilli - ei oska Steamis mänge osta. Add to cart tegin ära, aga kust edasi minna ei suuda leida :D

                  Edit: mingi bug vist ja hetkel ei töötagi.
                  ˇ

                  Krdi saatanast on see steam. Ise tirisin selle, et kuskilt x saidilt saadud keyga skyrimit mängida. Atm tänu igast daily dealidele jms mingi 30+ mängu steamis. Kahte olen mänginud juba.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #174
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Lol, kella 19.00ni aint seisavad ju.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #175
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      Lol, kella 19.00ni aint seisavad ju.
                      jep, eriti lol ja siis flipivad:D

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #176
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        S6jav2es pidi 2h valvelseisangus seisma kadrioru lossi ees ja kui rahvast liikus ei saanud puhata ka, yx sama asend koguaeg, isegi n2ol. Seal aint hoia k2tt ja kui tahad l88 vana ka v2lja.

                        I'm not impressed by this permormance.
                        Last edited by qbj0hn; 04.05.13, 16:28.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #177
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          S6jav2es pidi 2h valvelseisangus seisma kadrioru lossi ees ja kui rahvast liikus ei saanud puhata ka, yx sama asend koguaeg, isegi n2ol. Seal aint hoia k2tt ja kui tahad l88 vana ka v2lja.

                          I'm not impressed by this permormance.

                          sa olid vahipatis?
                          kadriorg oli üks parimaid toimkondi ju. sai välja ja naistega juttu rääkida(noh, kuulata vähemalt)
                          Last edited by vsiu100; 04.05.13, 16:33.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #178
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            2006-2007 v6i 07-08 jh, ei m2leta enam
                            Aeg lendab rsk, paari kuu prst saan 25 juba, unreal. Pole tunnet kyll

                            Sitt on olla ka, keha harjus vist alkoholiga ära, aasias polnud mitte ühtegi kainet päeva.
                            Aga nüüd on joodud ja puhatud küll.
                            Ilus ilm võib ennast sisse istuda, ei huvita, ma ei lahku toast lihtsalt.

                            Edit:Nvm, ma ei viitsi spekuleerida ja siis hiljem pettuda.
                            Last edited by qbj0hn; 04.05.13, 17:06.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #179
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              2006-2007 v6i 07-08 jh, ei m2leta enam
                              Aeg lendab rsk, paari kuu prst saan 25 juba, unreal. Pole tunnet kyll

                              Sitt on olla ka, keha harjus vist alkoholiga ära, aasias polnud mitte ühtegi kainet päeva.
                              Aga nüüd on joodud ja puhatud küll.
                              Ilus ilm võib ennast sisse istuda, ei huvita, ma ei lahku toast lihtsalt.

                              Edit:Nvm, ma ei viitsi spekuleerida ja siis hiljem pettuda.

                              proovi veel sarnast ila ajada, et aega lendab. käi *****. ma sust 10 aastat vanem ja ei ole sellist arusaama, et sitaks vana olen. ausalt, ma hakkan su kallal vägivallatsema kui sa ei usu seda. kõiksepeal ikka odaga kõrva ja siis vaatan kuidas sa edasi suhtud. taipohh sa tuled mulle ütlema, et ma penskar ...

                              Comment

                              • Junken
                                Lendur Sass
                                • Sep 2011
                                • 1039

                                #180
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                keegi teab mis rehvitöökoda tartus pühap lahti on?

                                Comment

                                Working...