Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Ma sain alguses aru, et nad saavad selle endale.. 3 kuuks kasutada. No ma ei tea, kas tasub see vaev ära ennast?
I dont think so....
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
I dont think so....
Comment