Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Keegi tuletaks mulle meelde mis laul see oli kus miski kaks vene eite arvutitaga laulavad/tantsivad ja mingi random tüüp nagu vaatab weebikast teisel pool?
Keegi tuletaks mulle meelde mis laul see oli kus miski kaks vene eite arvutitaga laulavad/tantsivad ja mingi random tüüp nagu vaatab weebikast teisel pool?




Comment