*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #61
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    las sõber kirjutab klienditoele

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #62
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
      las sõber kirjutab klienditoele
      Surnud ring.

      Cannot log in Contact support -> Laadige dokumendid logides sisse -> Ma ei saa logida, mul account closed -> Me ei võta dokumente e-maili ega chati teel vastu -> Contact Support -> jne lulz.

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #63
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        see tahtis rohkem nali olla, a ei tulnd vist välja

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #64
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
          see tahtis rohkem nali olla, a ei tulnd vist välja
          Sain aru, sain aru :D :D

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #65
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            XXXX: Samuti küsiks, et kas peaksin ka dokumendid igaksjuhuks ülesse laadima?
            Edgar: Kui te soovite seda teha siis saame Teile saata nad.
            Edgar: Sellega võidate aega hiljem, kuna mingi hetk võib see juhtuda kui väljamakse summa on suur või midagi sarnast.
            XXXX: Te saate mu dokumendid mulle saata? Mis moodi?

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #66
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              ROFL

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #67
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                ?
                Sisse tuleb logida triobeti kodukal obv, mitte clientis.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #68
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Kiri Burgetile ja asi ants.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #69
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    tra kes mu avatari ära nussis?

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #70
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      ma tahan oma vana avatari tagasi, krdi taunitarid

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #71
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Tere ma olen super retard.
                        Ostsin enne reisi föön viie, et saaks norme pilte teha.

                        Käisin just poes, rääkisin telefoniga ja miskipärast panin telefoni auto katusele kui kõne lõpetasin ning hakkasin kotte autosse tõstma.
                        Karta on, et unustasin selle sinna.

                        Ristmikul panin blokke ja telefon lendas täiega asfaldile katuselt, tagatipuks sõitsin veel sellest üle ka.
                        Telefon jäi ise funktsionaalselt terveks ja esimene pool ka täiesti kriimuvaba, aga tagumisel küljel on rämedad vaod sees nagu naaskliga tõmmatud.
                        Üle soti selle telfi eest enam ei saa kui maha lükata, gg.
                        Kurat sulle ikka korralikku asja kätte anda ei saa, 3310 lagi ja võtme paneme ka nööriga kaela enne kui välja mängima tohid minna.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #72
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Ma tean jah.
                          Rääkisin juba ühe inimesega ja sotiga peaks uue korpuse saama peale.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #73
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Kes on Eesti parimad aktiivsed PLO 6-max mängijad onlines?

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #74
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Potsatas postkasti selline email, igatahes tundub aus pakkumine.

                              Tere hommikust

                              Päris ilma rahata ei saa,aga väga hää hinnaga küll !!!

                              UP Uncle Paul meeste kingad; nahast ja peenemat sorti töö.
                              Inimesed on vaeva näinud nende tegemisega - nüüd otsime neile häid omanikke !
                              Elusast peast,näevad nad paremad välja,kui piltidel

                              MILANO - hind Teile 45 eur (poes 99 eur)
                              suurused 40 - 46 eur

                              TEMI - hind teile 45 eur (poes 99 eur)
                              suurused 41 - 46

                              TORINO - pruun ja must / hind Teile 35 eur (poes 79 eur)
                              suurused 40 - 46

                              TREVISO - hind Teile 35 eur (poes 79 eur )
                              suurused 40 - 46

                              Jagage infi ka sõpradega,kes kingi kannavad !!!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              LISA INFOT
                              Paul UP
                              paul@newbalance.ee
                              Mobla; 50 57070

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #75
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Tundub igati äss diil!! Selle kirjaga meenus mulle eilne kerge shopingretk. Isal oli tarvis paar asja köögis välja vahetata ja sai tuhnatud erinevad poed läbi. Tarvis oli külmkapp, pliit, mikrokas ja nipet näpet muud stuffi.

                                Sai välja valitud paar asja ja poemüüjaga juttu puhuma mindud. Lisainformatsiooni siis toodete kohta. Libeda jutuga nagu nad on, kiitis muidugi taevani oma tehnikat.

                                Isa hakkas ühel momendil kõhklema, et kas tasub ikka või vaatab veel ringi. Selle peale ütles poemüüja/müügimees.. .Aa no kui Teie ei osta, siis ostavad teised, mul siin kliente küll.

                                Päris korralik.. Umbes nagu autostul on põhiargumendiks müügimeestel, et just siin paar klienti käis nillimas seda autot ja ilmselt võtavad kohe ära, kui Teie ei võta.
                                Last edited by VisaHing; 03.05.13, 10:36.

                                Comment

                                Working...