*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #91
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Keegi tuletaks mulle meelde mis laul see oli kus miski kaks vene eite arvutitaga laulavad/tantsivad ja mingi random tüüp nagu vaatab weebikast teisel pool?
    Last edited by qbj0hn; 03.05.13, 13:54.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #92
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Loodan südamest, et sul hetkel töö on ja seepärast kaalud...
      Mul ei ole tööd ja seega midagi kaaluda. Samas, kui nad ettepaneku teeks, mida nad iial ei tee, saaks nad omale 150€ eest kuus parima esimehe, kes neil kunagi on olnud.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #93
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Mul ei ole tööd ja seega midagi kaaluda. Samas, kui nad ettepaneku teeks, mida nad iial ei tee, saaks nad omale 150€ eest kuus parima esimehe, kes neil kunagi on olnud.
        €100 eest saadaks nad pikalt?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #94
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          €100 eest saadaks nad pikalt?
          Nop, kui numbrid jms. klapivad.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #95
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Keegi tuletaks mulle meelde mis laul see oli kus miski kaks vene eite arvutitaga laulavad/tantsivad ja mingi random tüüp nagu vaatab weebikast teisel pool?

            Comment

            • minbetmillionaire
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 363

              #96
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Keegi tuletaks mulle meelde mis laul see oli kus miski kaks vene eite arvutitaga laulavad/tantsivad ja mingi random tüüp nagu vaatab weebikast teisel pool?
              mandarinki - kaifuju

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #97
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                mandarinki - kaifuju
                haha too late

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #98
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  ty
                  vene naiskad ikka lagi
                  Last edited by qbj0hn; 03.05.13, 14:34.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #99
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    Selle vene naiska pildid filidel atm kellest rääkisin.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    junkeni standarditele ei vasta
                    Last edited by qbj0hn; 03.05.13, 14:45.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #100
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      in b4 1st plane to philippines

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #101
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Pole siin midagi.
                        Minnakse ilusti 400 eur per bottle dom perignoni pealt blond icele üle
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        crystal plekkis 1.2k euri seal

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #102
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Selle vene naiska pildid filidel atm kellest rääkisin.
                          junkeni standarditele ei vasta
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #103
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Pole siin midagi.
                            Minnakse ilusti 400 eur per bottle dom perignoni pealt blond icele üle
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            crystal plekkis 1.2k euri seal

                            Ma ikka elu kooner ja ei kujuta küll ette, et maksaks mingi joogi eest 400€ isegi kui hitiks sunday millil 30K. max 100€ pudeli eest maksaks. Häid ja odavaid jooke nii palju ju:)

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #104
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Aususe mõttes siis kui selle ostsid sai suure GIN-i ka peale.
                              Nagunii oleks päris palju läinud seal, ootasin teda kuni tal töö lõppeb paar h, ei viitsinud kuivada.
                              Hoidsin teda enda juures ka sellega, ülemus tõmbab ravi muidu kui minuga niisama passib seal ja ma midagi ei osta.
                              Ilusti pudel lauale ja ootasin tööpäeva lõpuni.

                              Ära läksime siis ülemus pani saba järgi nagunii ja sai epic ravi, et kliendiga kaasa läks üldse.
                              Polegi küsinud mis sellest sai, sest ta valetas seal, et kokkusattumus vms ja ei läinud kaasa, hiljem klubi ees olid tema place mingi 3 töötajat ja solid kõrbemine jälle, nägid kuidas koos taksosse istusime.
                              Last edited by qbj0hn; 03.05.13, 15:14.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Aususe mõttes siis kui selle ostsid sai suure GIN-i ka peale.
                                Nagunii oleks päris palju läinud seal, ootasin teda kuni tal töö lõppeb paar h, ei viitsinud kuivada.
                                Hoidsin teda enda juures ka sellega, ülemus tõmbab ravi muidu kui minuga niisama passib seal ja ma midagi ei osta.
                                Ilusti pudel lauale ja ootasin tööpäeva lõpuni.

                                Ära läksime siis ülemus pani saba järgi nagunii ja sai epic ravi, et kliendiga kaasa läks üldse.
                                Polegi küsinud mis sellest sai, sest ta valetas seal, et kokkusattumus vms ja ei läinud kaasa, hiljem klubi ees olid tema place mingi 3 töötajat ja solid kõrbemine jälle, nägid kuidas koos taksosse istusime.
                                Cool story, aga räägi, mis sellest hüppest sai? Tegid lõpuks ära v mitte?

                                Comment

                                Working...