Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Juku tuleb koolist ja teatab emale:
"Ema, me Manniga otsustasime abielluda."
"Pojake, aga kus te elama hakkate?"uuris ema.
Juku vastas: "Ema, Mann on emo, ta ei taha üldse elada."
Juku tuleb koolist ja teatab emale:
"Ema, me Manniga otsustasime abielluda."
"Pojake, aga kus te elama hakkate?"uuris ema.
Juku vastas: "Ema, Mann on emo, ta ei taha üldse elada."

- aga aasta oli siis 2011.
Comment