Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #31
    Re: Vandenõu või mitte ?.

    Algselt postitas con Vaata postitust

    19 meest.

    natuke rohkem aega on möödas: 10 years, 2 wars, 919,967 deaths & $1,188,263,000,000
    Huvitav kaugel praeguseks "death- and moneycount´iga" ollakse?

    Ise arvan muidu Oliverk-ile sarnaselt, et vandenõud jms. on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet. Lihtsalt on kaks suuremat gruppi, kellega seda teha ei saa, Nimelt "ON!! ja ei ole "EI OLE!" grupid, kes on ennast ikka täiega kinni tõmmanud. Lihtsalt nende, kui seinaga diskuteerimisel või üldse mingi teema aretamisel pole reeglina absoluutselt mingit mõtet.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #32
      Re: Vandenõu või mitte ?.

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      /random bullshit/
      mis sul viga on? See muruntau beti teema ikka veel hingel?

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #33
        Re: Vandenõu või mitte ?.

        Mali konkflikt ei ole küll populaarses meedias eriti palju kajastamist saanud, aga läänemaailm on ennast praeguseks uude "me kaitseme maavarade poolest rikast riiki terrorismi leviku eest" sõtta viinud. Siin ei ole mingit erilist vandenõud, aga pigem järjekordne näide kinnitamaks fakti, et USA ja tema liitlased on nõus oma korporatsioonide huvidest lähtudes kolmanda maailma riikidesse nõus "vabadust viima".

        Belgia parlamendi liikme, Laurent Louisi, selleteemaline kõne:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #34
          Re: Vandenõu või mitte ?.

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Huvitav kaugel praeguseks "death- and moneycount´iga" ollakse?

          Ise arvan muidu Oliverk-ile sarnaselt, et vandenõud jms. on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet. Lihtsalt on kaks suuremat gruppi, kellega seda teha ei saa, Nimelt "ON!! ja ei ole "EI OLE!" grupid, kes on ennast ikka täiega kinni tõmmanud. Lihtsalt nende, kui seinaga diskuteerimisel või üldse mingi teema aretamisel pole reeglina absoluutselt mingit mõtet.
          Nu põhiline on see ,et inimene ei löö ideele püha templit külge ,et umbes minu mõte on õige ,ja kõik faktid ja teooriad on juba enne välja ütlemist valeks ette ära tembeldatud.

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #35
            Re: Vandenõu või mitte ?.

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Mali konkflikt ei ole küll populaarses meedias eriti palju kajastamist saanud, aga läänemaailm on ennast praeguseks uude "me kaitseme maavarade poolest rikast riiki terrorismi leviku eest" sõtta viinud. Siin ei ole mingit erilist vandenõud, aga pigem järjekordne näide kinnitamaks fakti, et USA ja tema liitlased on nõus oma korporatsioonide huvidest lähtudes kolmanda maailma riikidesse nõus "vabadust viima".
            Nu ega Nafta väljasid ,ei oleks muidugi õige lasta segaste nut-ide kätte.
            Usa ostab suure enamuse oma nafta Kanadast ja Saudi Araabiast. Mis tal pistmist selle teemaga on ?.
            Last edited by EestiAA; 28.04.13, 18:57.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: Vandenõu või mitte ?.

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              mis sul viga on? See muruntau beti teema ikka veel hingel?
              See oli üldse meelest läinud. Lihtsalt oled oma Delfi majanduskoolkonna seisukohtadega mitte kõige intelligentsema mulje jätnud.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #37
                Re: Vandenõu või mitte ?.

                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                Hmm ma ei tea küll eriti midagi Malist ,aga mis kallid maa varad seal siis on?.
                Sellest on eelmises postituses olevas spoileris ka juttu, aga selles riigis on Aafrika ühed suurimad kulla-ja uraanivarud.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #38
                  Re: Vandenõu või mitte ?.

                  Meedia on alati olnud see, kes kontrollib valitsust. Nii kui meedia ei ole vaba, nii on diktatuur kindel. Meedia on olnud see, kes loob igasuguseid konspiratsiooniteooriaid ja urgitseb, süüdistab (tihti alusetult) ja maksab trahve tihti. Nüüd vaatad näiteks sedasama Sandu Hook koolitulistamise lugu, seal reporterid panevad interviueeritavatele sõnu suhu, aitavad rasketest momentidest üle. See lugu on niiiiii BS kui veel olla saab. 6aastased räägivad intervjuudes, kuidas relvad võiksid olla ainult politsei ja sõjavä käes jne.
                  Läbi ajaloo on tohutult palju kuritegusid tehtud helgema tuleviku nimel. Seesama lihtne küsimus-kas laseksid maha ühe süütu lapse, kui see päästaks 1000 inimelu? Kõik kes vastavad, et laseks, on manipuleeritavad ja kuna selliseid inimesi on enamuses praegu, siis sellised tohutud manipulatsioonid on ka võimalikud. Siinsamal leheküljelgi keegi ütles "Oli goverment või ei olnud, miks on vaja sellest niipalju rääkida, mul poohui". Nii juhtubki ameerikas, riik tapab massiliselt neidsamu süütuid lapsi, et tulevikus päästa tuhanded ja rahvas on vaikivalt nõus. Aga see tulevik on illusioon, mitte ükski samadel alustel tehtud puhastus eelmisel sajandil ei toonud mingit positiivset tulevikku mitte kellelegi.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: Vandenõu või mitte ?.

                    päris lahe on seda suurte riikide demokraatia ehitamist ja maale viimist jälgida. malis kus paar niggat ei saa oma vahel ära jagatud kes brigadiriks saab, nad ei ähvarda ühtegi välisriiki, rahvas võib suht vabalt teha mis tahab, koligu kasvõi nigeeriasse v sudaani, sinna on vaja persse terve nato kohale ajada. põhja-koreas kus rahvas on surnuks nälgimas, linnast teise linna minekuks on eriluba vaja, juhid ise konkreetselt ähvardavad usat, l-koread ja jaapanit tuumasõjaga. no minge *****. nendega proovitakse juba 60 aastat vaikselt läbi rääkida.

                    ahjaa, p-koreas erilisi maavarasid ei ole.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #40
                      Re: Vandenõu või mitte ?.

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      päris lahe on seda suurte riikide demokraatia ehitamist ja maale viimist jälgida. malis kus paar niggat ei saa oma vahel ära jagatud kes brigadiriks saab, nad ei ähvarda ühtegi välisriiki, rahvas võib suht vabalt teha mis tahab, koligu kasvõi nigeeriasse v sudaani, sinna on vaja persse terve nato kohale ajada. põhja-koreas kus rahvas on surnuks nälgimas, linnast teise linna minekuks on eriluba vaja, juhid ise konkreetselt ähvardavad usat, l-koread ja jaapanit tuumasõjaga. no minge *****. nendega proovitakse juba 60 aastat vaikselt läbi rääkida.

                      ahjaa, p-koreas erilisi maavarasid ei ole.
                      Põhja-Korea on kaitstud Hiina ja Venemaa poolt, mõlemad on öelnud, et kui keegi P-Koreasse sisse läheb, siis nad agressiivselt kaitsevad.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #41
                        Re: Vandenõu või mitte ?.

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        Nu ega ma ka eriti ei usuks ,et hoone kukub kokku kuna keegi viskab maja peale kartuli koori ja kortsutatud paberit.
                        WTC 7-l pole prügiga mingit pistmist.
                        WTC 7-le lendasid mitme tonnised tükid maja külje pealt sisse, mis kahjustasid tugevalt hoone raami.

                        Nu point ongi selles sinule ei sobi WTC 7 versioon ja tembeldad kogu sündmuse kahtlaseks ja lased oma kahtlused täita keeratud faktide ,ja teooriaga.


                        Mis selle Sandy Hook doki nimi on ?, piiluks isegi ehk =).
                        See hoone raami kahjustamise jutt on ikka äärmiselt rumal. WTC7 ei olnud puidust ja küprokist kokku laotud, et sedasi kokku langes. Iga vähegi mõtlev inimene peakski arusaama, et antud hoone varing oli kahtlane.

                        Muideks, millised on õiged faktid ja teooriad antud sündmuse puhul?

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #42
                          Re: Vandenõu või mitte ?.

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Meedia on alati olnud see, kes kontrollib valitsust. Nii kui meedia ei ole vaba, nii on diktatuur kindel. Meedia on olnud see, kes loob igasuguseid konspiratsiooniteooriaid ja urgitseb, süüdistab (tihti alusetult) ja maksab trahve tihti. Nüüd vaatad näiteks sedasama Sandu Hook koolitulistamise lugu, seal reporterid panevad interviueeritavatele sõnu suhu, aitavad rasketest momentidest üle. See lugu on niiiiii BS kui veel olla saab. 6aastased räägivad intervjuudes, kuidas relvad võiksid olla ainult politsei ja sõjavä käes jne.
                          Nu jah ja ei.
                          MSNBC ,CNN (Piers Morgan eriti) paljud kasutavad Sandy Hook kooli tulistamist ,et promoda seda relvade bannimiseks ,aga fox ja enamus mainstream raadio kanalid on selle vastu ,kuna sellel ei ole praktilist kasu.
                          MSNBC jäi isegi video monteerimisega vahele.

                          Sa jätsid mulje präägu nagu Usas on meedia kõik ühe puuga löödud mis ei ole üldse tõsi.
                          Paljud meedia kanalid ,ei mängi sellist mängu Sandy Hookiga. (nad mängiks vb teiste asjadega)

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #43
                            Re: Vandenõu või mitte ?.

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Põhja-Korea on kaitstud Hiina ja Venemaa poolt, mõlemad on öelnud, et kui keegi P-Koreasse sisse läheb, siis nad agressiivselt kaitsevad.
                            Lääneriigid ei lähe iial ilma mingi otsese Põhja-Korea poolse aggressioonita sinna "vabadust viima", aga Hiina on teatanud, et otsese sõjategevuse korral on nad Lääne poolel (kellega majandussuhete hoidmine on nende jaoks tähtsam kui puhver-riigi olemasolu). Venemaa kohta ei oska kommenteerida, aga ka ilmselt nemad ei tunne kogu maailma vastu sõdimisest erilist vaimustust.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #44
                              Re: Vandenõu või mitte ?.

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              päris lahe on seda suurte riikide demokraatia ehitamist ja maale viimist jälgida. malis kus paar niggat ei saa oma vahel ära jagatud kes brigadiriks saab, nad ei ähvarda ühtegi välisriiki, rahvas võib suht vabalt teha mis tahab, koligu kasvõi nigeeriasse v sudaani, sinna on vaja persse terve nato kohale ajada. põhja-koreas kus rahvas on surnuks nälgimas, linnast teise linna minekuks on eriluba vaja, juhid ise konkreetselt ähvardavad usat, l-koread ja jaapanit tuumasõjaga. no minge *****. nendega proovitakse juba 60 aastat vaikselt läbi rääkida.

                              ahjaa, p-koreas erilisi maavarasid ei ole.
                              Sa ei saa P-korea ja teiste riikide vahel seoseid otsida.

                              1.P-koreal on Hiina mingi maani seljataga.
                              2.P-Korea hoiab rakettidega Souli(lõuna korea pealinn) praktiliselt pantvangis kui sõjaks läheks.
                              10 mil inimest laske ulatuses DMZ-st.
                              3.P-Koreal on Tuuma pommid.

                              need 3 asja muudavad väga palju.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #45
                                Re: Vandenõu või mitte ?.

                                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                                Põhja-Korea on kaitstud Hiina ja Venemaa poolt, mõlemad on öelnud, et kui keegi P-Koreasse sisse läheb, siis nad agressiivselt kaitsevad.

                                Hiljuti lugesin, et isegi Hiina on pissed P-Korea peale. Lisaks, miks peaks Venemaa P-Koread kaitsma? Isegi nende diktatuurile sarnanevat valitsusstiili arvestades oleks neil selleks lükkeks ikka väga suurt rahva poolehoidu vaja.

                                Ajad on minu arust nii palju muutunud, et ka kunagistel "liitlastel" on P-Koreast tegelikult täiega poogen. Eks sõnu ikka loobitakse, aga see on ka kõik.

                                Comment

                                Working...