Re: Vandenõu või mitte ?.
Huvitav kaugel praeguseks "death- and moneycount´iga" ollakse?
Ise arvan muidu Oliverk-ile sarnaselt, et vandenõud jms. on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet. Lihtsalt on kaks suuremat gruppi, kellega seda teha ei saa, Nimelt "ON!! ja ei ole "EI OLE!" grupid, kes on ennast ikka täiega kinni tõmmanud. Lihtsalt nende, kui seinaga diskuteerimisel või üldse mingi teema aretamisel pole reeglina absoluutselt mingit mõtet.
Algselt postitas con
Vaata postitust
Ise arvan muidu Oliverk-ile sarnaselt, et vandenõud jms. on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet. Lihtsalt on kaks suuremat gruppi, kellega seda teha ei saa, Nimelt "ON!! ja ei ole "EI OLE!" grupid, kes on ennast ikka täiega kinni tõmmanud. Lihtsalt nende, kui seinaga diskuteerimisel või üldse mingi teema aretamisel pole reeglina absoluutselt mingit mõtet.

Comment